Стало відомо, як в Ямполі відзначать День Незалежності

За словами начальника відділу культури, молоді та спорту Ямпільської райдержадміністрації Сумської області Олександра РЯБУХИ в закладах Ямпільської районної централізованої бібліотечної системи будуть проведені тематичні книжкові виставки, виставка-галерея «Україна у нас одна» та вулична акція «Вітаю тебе, Україно!»

Про це інформує офіційний сайт Ямпільської райдержадміністрації

«24 серпня 2020 року в селищі Ямпіль на центральній площі планується проведення патріотичної акції «Побажання Україні» у форматі відео зйомки з наступним оприлюдненням у соціальній мережі Фейсбук. Також біля приміщення Ямпільського районного центру культури та дозвілля буде організований захід «Кінотеатр під відкритим небом», – зазначив Олександр Віталійович.

23 thoughts on “Стало відомо, як в Ямполі відзначать День Незалежності

 1. Коронавірус “на руку” таким неробам як Рябуха, Гарбузенко та їм подібним.Треба ,щоб вони і зарплатню отримували через відео у Фейсбуці…

 2. Как обычно ,одно начальство другому грамоты и подяки поручают и наоборот.А вы стойте смотрите да в ладоши не забывайте хлопать.Хоть бы когда грамоту какую то дали дворнику который за вами убирать мусор будет.

 3. Это очень почтенный праздник, для всей страны и особенно Ямпольского района, 30 лет кризиса, угасания и разрухи. Елементарно дороги даже нет

 4. На данное время Дом пионеров смотрится значительно лучше по сравнению с РЦКД

  1. Для путлеровских прихвостней это не праздник. Для них праздники: день октябрьской революции, день рождения Володи Ульянова. А смысл Незалежности понять рабским умом сложно, для этого надо быть свободным.

    1. Мой идеал свободы- это Украина без кэгебистов, коммунистов и прочих пассажиров, которые болтают всякую ересь.

     1. А, ну понятно. Тяжело, когда не получается заставить всех говорить и мыслить одинаково, да?

  2. Nik
   Вы имели ввиду “юнный техник”)), “дом пионеров” был через дорогу, на углу и его уже снесли.

 5. Сколько злости…. Чтобы не сделала власть…даже что нибудь и полезное всеравно с гавном/извените/ смешают…Не люди , а бараны

  1. Ні Рябуха, ні Гарбузенко – це не “власть”.Це люди, яких ми найняли працювати, щоб щось робилось в культурному житті району. А вони нічогісінько крім фейсбука робити не хочуть. А коли щось і надумають провести, то уже лінькі навіть об’яву написати,-панами стали.

 6. Висельницу для коммуняк не забудьте поставить а то сагайдаки не придут

 7. Як завжди бачимо в коментарях Ямпільський “позитив”. Шановні, хочу сказати, я теж працюю в культурі, але в іншій області. Часто приїздила в Ямпіль на концерти, і повірте РЦКД
  мене завжди вражало своєю креативністю, ні з чого зробити супер класний концерт. Зараз все відбувається в межах карантину. Майже кожної неділі ми отримуємо з Києва повідомлення про те, що не можна проводити МАСОВІ ЗАХОДИ, КОНЦЕРТИ і як ви кажете “гуляння” і т.п. Я гадаю це стосується не тільки культурні заклади,а й інші…. Тому нащо обливати брудом..?
  І доречі про фейсбук, зараз все відбувається в онлайн режимі, і все що робиться ми виставляємо в інтернет…це робиться не від того, що “нічого робити”(як хтось сказав), а тому що наразі тільки так ми можемо працювати. Гадаю не тільки ми, а й багато інших закладів.
  Мабуть у вас на роботах все супер-класно, що інших лайном обливаєте? Заглядайте краще в свої кишені. Та будьте здорові.

 8. Вот именно, что из ничего. А оплачиваемая работа кружков только на бумаге.

 9. Судя по количеству коментариев у людей накрылся повод выпить))

Comments are closed.