Територією Ямпільщини вчетверте промчать дорогі позашляховики – стартував ралі-рейд «Партизан трофі 2012». Завдяки ініціативі губернатора області Юрія Чмиря, наш край став справжнім центром автомобільного спорту України. Лише за 2 роки на цій території відбулось вже чотири етапи Кубку та Чемпіонату України з ралі та трофі-рейдів. Вже за традицією місцеві мешканці зустрічають у серпні учасників ралі-рейду «БАХА 1000», а в листопаді ралі-рейду «ПАРТИЗАН ТРОФІ». Ці етапи мають офіційний статус та входять до офіційного календаря Федерації автоспорту України.  

Цьогорічний «Партизан трофі» знову вразив учасників та вболівальників своєю тематикою. Все від куренів районів до екіпірування учасників було виконано у військовому «партизанському»  стилі. Це своєрідна данина пам’яті людям, які в роки Великої Вітчизняної війни захищали тут рідну землю від німецьких загарбників. Маршрут перегонів пройде місцями бойової слави Шосткинського та Ямпільського партизанських загонів.

Не можна не помітити, як росте рівень проведення змагань. Головний показник в цьому – кількість учасників, вона зросла вдвічі у порівнянні з минулим роком. Знову завітали до Шостки знамениті спортсмени Віктор Янукович, Сергій Осадчий, Микола Кузнецов та Дмитро Циро. Боротиметься за перемогу і губернатор Сумської області Юрій Чмирь, який разом з пілотом Володимиром Пелепейко спробує перевершити свій минулорічний другий результат.

Організатори традиційно організували яскраву церемонію відкриття та офіційного старту змагань, з якого сьогодні о 13:00 стартувало більше 80 екіпажів. Попереду у них три дні важких перегонів та сотні кілометрів доріг, в яких стане відомо ім’я наступного Чемпіону України з трофі-рейдів.

error: Content is protected !!