У місті Шостка підбиті підсумки триденного етапу Чемпіонату України з ралі-рейдів «Партизан трофі 2012».

Ними стали: в категорії ATV – Хорошевський Андрій-Баликін Роман (Київ), в UTV – Лясовський Владислав-Єрш Михайло (Київ), в TR1 Косінов Вадим- Павленко Дмитро (Запоріжжя), в TR2 – Янукович Віктор-Осадчий Сергій (Київ), в OPEN33 – Свирипа Леонід-Чорний Руслан (Одеса), в TR3 – Пупов Сергій-Какулія Євген (Луганськ).

Серед спортсменів-любителів (категорія ТУРИЗМ) перемогу святкував екіпаж Міщенко Олексій-Степаненко Олександр (Середина Буда).

Церемонія нагородження переможців та призерів змагань відбулась сьогодні на центральній площі міста Шостка. Під оплески вболівальників переможці отримали кубки та цінні подарунки від організаторів.

Голова обласної державної адміністрації Юрій Чмирь нагородив кубком губернатора команду-переможницю етапу – «Юкреніан Ресінг» з міста Києва.

Отримав нагороду і сам губернатор, організатори відзначили його почесною грамотою за вагомий вклад в організацію перегонів та розвиток автоспорту.

6 thoughts on “Стали відомі переможці ралі-рейду «PARTIZAN трофі 2012»

 1. побольше.. побольше нужно трасс и соревнований. во-первых, горячие головы будут выплескивать на них адреналин и меньше сносить остановок с людьми, во-вторых это просто зрелищно

 2. Богатые ребята просто приехали отдохнуть с чем их и поздравляем, а нам то радоваться здесь особо нечему.

   1. “Богатые ребята просто приехали отдохнуть с чем их и поздравляем, а нам то радоваться здесь особо нечему”.
    “это точно….смысла это ралли не вижу…”, не пойму, что за пессимизм такой, прямо старички уставшие от жизни, а не будущее нации).
    Богатые ребята играют в хоккей, очень богатые ребята играют в футбол, так что же теперь не смотреть ни то ни другое, потому как – “нам радоваться нечему”, no coment…ребята очнитесь!!! А ралли могли бы и показать, в принципе почему бы и не посмотреть

    1. “Будущее нации” – это достойное образование, качественная медицина, нормально оплачиваемая работа, национальная культура, патриотизм. Я ничего не имею против ралли, как автоспорта. Но хотелось бы чтобы “вагомый вклад” нашего губернатора был другим.

Comments are closed.