🔴 📸 В Ямполі триває підготовка до ремонту дороги біля школи

Бригада Глухівської дорожньо-ремонтної дільниці вже прибула в Ямпіль, але через дощову погоду не може приступити до укладання асфальту на ділянці дороги біля місцевої школи №2

Наразі дорожники проводять підготовчі роботи. Зокрема, очистку дорожнього покриття. Проблемним питанням залишається підняття каналізаційних люків, яке, на думку дорожніх служб, має зробити селищна рада.

Як повідомив Ямпіль.INFO начальник Глухівського ДЕДу Володимир Пугач, укладку асфальту почнуть як тільки дозволить погода. Буде ремонтуватися ділянка від перехрестя в центрі селища і до закінчення шкільного стадіону. Частково тут планується ямковий ремонт, але на найбільш аварійних ділянках планують укласти суцільне покриття.

Нагадаємо, щодо ділянки дороги Ямпіль-Прудище-Папірня по селищу Ямпіль (особливо біля школи №2) багато років тривав спір між дорожніми службами та селищною радою. Жодна з сторін не визнавала дорогу своєю, як наслідок, ділянка біля школи №2 багато років не ремонтувалась і прийшла в аварійний стан. У червні громадськість райцентру звернулась до голови Сумської обласної державної адміністрації, який і поставив крапку у зазначеному спорі, передавши дорогу на баланс ДП «Дороги Сумщини». Окрім того, було заявлено, що на зазначеній ділянці буде проведено поточний ремонт.

error: Content is protected !!