🔴 📸 Засновників ямпільського кафе «Мандарин» визнали кращими молодими підприємцями району

Ростислав Доценко та Олександр Гарбузов перемогли в районному конкурсі «Кращий підприємець району», хлопці стали кращими в номінації «молодий підприємець»

-Ідея відкрити власний заклад у нас виникла ще в минулому році, – розповідає Ростислав Доценко. – Тоді ми працювали в київському ресторані і дійшли висновку, що краще працювати на себе. Розробили проект, почали збирати кошти… У будні ми працювали в Києві, а на вихідні повертались додому і робили ремонт вже у своєму кафе. Було важко, але ми старались і досягли мети.

-Зараз у нашому кафе можна замовити страви різних кухонь світу: від італійської піци та японських ролів до традиційних українських страв, – зазначає Олександр Гарбузов. – Все, як у більшості ресторанів, але ми не стоїмо на місці і намагаємось раз на місяць оновлювати меню. Те саме стосується і напоїв – у нас ви знайдете безліч коктейлів: і алкогольних, і безалкогольних, і молочних.  Вже не говорячи про звичайні напої.  

-Навесні нашим планам дещо завадив карантин, на певний час зупинивши роботу кафе, – згадує Ростислав Доценко. – Але цей період ми використали з користю і буквально за тиждень побудували літній майданчик. Тепер він завжди заповнений людьми, навіть наприкінці літа відвідувачі насолоджуються останніми теплими днями саме на цій терасі.

-Торкнулись зміни і внутрішньої частини кафе, – з гордістю додає Олександр Гарбузов. – Ми повністю оновили меблі: завезли м’які дивани з Києва, власними руками зробили столи, дещо змінили і інтер’єр. Все просто, але цікаво. До того ж, це не кінцева стадія, ми плануємо постійно розвиватись і привносити щось нове у свою роботу.

Нагадаємо, кафе «Мандарин» відкрилось 7 лютого 2020 року. Заклад розташований у самому центрі Ямполя по бульвару Ювілейний і працює щоденно з 12 години дня, а у вихідні – з 15:00. Тут можна замовити страви на виніс, по можливості працює доставка.

9 thoughts on “🔴 📸 Засновників ямпільського кафе «Мандарин» визнали кращими молодими підприємцями району

  1. Молодцы! Ямполь может вами по- праву гордиться. Успехов , новых достижений и процветания вам и вашему делу!

  2. Да молодецы, есть куда вечером сходить. Только наше руководство полиции ставит палки в колёса этим парням. Конкуренты, для бывшего сотрудника полиции.

    1. Как ставятся палки в колёса? Когда «Мандарин» работал в закрытом режиме никто не приезжал и не закрывал его до тех пор, пока там не произошла нехорошая ситуация.Не нужно сюда припутывать все к одному.Люди стараются сделать для вас же что то хорошее, что б было выйти куда отдохнуть ,а не по закоулкам лазить.А вы только и привыкли ,что обливать грязью и завидовать ,что кто то лучше себя чувствует.

          1. Писали под моим вопросом ответ. Значить я расцениваю как ответ на мой вопрос!

Comments are closed.