🔴 У відділі освіти спростовують інформацію про закупівлю інфрачервоних термометрів за завищеними цінами

-З метою організованого початку навчального року в умовах адаптивного карантину для закладів освіти було придбано 19 пірометрів за 30 тисяч 789 гривень. За що ми і отримали критику від ряду обласних засобів масової інформації, – повідомив під час виступу на колегії райдержадміністрації начальник відділу освіти Олег Проценко.

За словами чиновника, ціни на пірометри в інтернеті, дійсно, варіюються від 600 до 3000 гривень, але всім очевидно, що це не ідентичні прилади. Тож, відділ освіти обрав саме сертифіковані пірометри, які відповідають стандартам і не зламаються на другий день експлуатації.

Начальник Ямпільського міжрайонного управління Держспоживслужби Андрій Фінашко зазначив, що пірометри, які можна придбати за 600 гривень призначені для вимірювання температури навколишнього природного середовища і аж ніяк не для визначення температури тіла дітей.

У свою чергу голова районної державної адміністрації Сергій Дворник пов’язав скандал з місцевими виборами. «Хтось не може зняти корону з голови і вже відчуває себе селищним головою, чи головою ОТГ. Скандал спровокований спеціально, у розрахунку на те, що серед людей піде хвиля обурення і вони не будуть розбиратись у тому, що відбулось насправді».

Нагадаємо, напередодні обласні ЗМІ звинуватили відділ освіти Ямпільської районної державної адміністрації у придбанні термометрів втричі дорожче. Посилаючись на те, що було придбано 19 термометрів за ціною 1620 грн (без ПДВ) кожен, при цьому в інтернеті вартість подібних термометрів стартує від 600 грн.

5 thoughts on “🔴 У відділі освіти спростовують інформацію про закупівлю інфрачервоних термометрів за завищеними цінами

 1. А кто даст в интернете гарантии качества пирометра за 600 гривен? Прежде чем критиковать – надо проверять качество товара. Получается, что если дешевле – то качественнее товар. На чем будем экономить? Какой-то абсурд пишите.

  1. Николай Александрович
   Абсурд звучит “гарантия качества”, не так ли? Качество это довольно субъективное понятие. “Проверять качество товара”- как? Это сложное электронное устройство, (к примеру тот же мобильный телефон, который есть у каждого) и деффекты могу проявиться не сразу. Для этого есть гарантия от производителя. Наличие сертификатов (нужных для медицинского оборудования) подразумевает под собой прохождение конкретных испытаний данного оборудования.
   Как вывод. Основные критерии наличие нужных сертификатов, гарантия от проиводителя (начие тех. центров обслуживание поблизости), чем гарантия дольше, тем лучше и цена.

   1. С вами согласен. Абсурд из уст обвинителей, что закуплен товар по 1,7 тыс. за штуку – а надо было дешевле. Дешевле – значит низкого качества, даже при наличии всего что вы перечислили. Вы согласны?

 2. А то что начинается учебный год, а в школе N2 нет воды и не известно когда будет… Этот факт руководство не спростовуе?

Comments are closed.