Дорогу від селищного водозабору до перехрестя в центрі Ямполя вкриють новим асфальтом

Про це на своїй сторінці в Фейсбук написав депутат районної ради Олександр Соломко

«Сьогодні працівники підрядної організації ТОВ «АМК РЕМ-БУД» почали укладати на цій ділянці суцільне асфальтне покриття. Ще кілька днів тому дорожники мали завдання лише на ямковий ремонт дороги з невеликими ділянками суцільного асфальту, але ми з депутатом Сумської обласної ради Костянтином Товстухою вчасно звернулись до голови Сумської обласної державної адміністрації Роман Грищенко.

Очільник області поставив чітке завдання ДП «Дороги Сумщини» та Управлінню інфраструктури Сумської ОДА і сьогодні мова йде про роботи, які можна назвати капітальним ремонтом.

Добились ми і включення в план робіт ділянки до селищного водозабору. Там ремонт розпочнеться після того, як дорожні служби відремонтують найбільш відповідальну ділянку від школи до центрального перехрестя.

Відзначу, що працівники ТОВ «АМК РЕМ-БУД» проводять роботи якісно, задіяна сучасна техніка, укладається значний шар асфальту, хлопці працюють до пізнього вечора», – зазначається у повідомленні.

Нагадаємо, ділянку дороги Ямпіль-Прудище-Папірня біля школи №2 донедавна називали однією з найгірших в селищі. Ні місцева влада, ні дорожні служби не вважали дорогу своєю і, як наслідок, ремонт на ній не проводився понад 20 років. Попереднє керівництво області ігнорувало наші прохання, але після звернення до голови Сумської ОДА Романа Грищенка ситуація зрушила з мертвої точки. Після його особистого візиту в Ямпіль зазначену ділянку дороги взяли на баланс ДП «Дороги Сумщини», було виділено фінансування і з вівторка на ній розпочались ремонтні роботи.

01
02
03
04
06
07
08
09
010
011
012
013

11 thoughts on “🔴 📸 На дорозі біля Ямпільської школи №2 почали укладати суцільне асфальтне покриття

    1. между школой и бывшим птичником. Получается дорогу будут делать аж до выезда из Ямполя в сторону Прудыщ

  1. Приятно удивлён. Огромное спасибо и не останавливайтесь.

  2. Два года назад муж пробил колесо возле этой школы. Ямы были не так страшны, как строительный мусор, который в них сбрасывали. Поверить не могу, что теперь там можно будет нормально проехать. Спасибо.

  3. Ура! наконец то до района руки дошли! И до поселка, иначе бы еще 10 лет всяких выблядков Панченок и Чубунов и тут бы нахрен все накрылось!

  4. Кажуть: “Стукайте – і вам відкриють”. Ми дуже вдячні Вам, Олександре, за активну позицію і за те, що Ви разом із К. Товстухою взяли на себе відповідальність “постукати” в двері голови Сумської ОДА.

  5. Молодцы ребята-дорожники! 22 часа, а работа кипит. Огромное спасибо!!!

  6. Ещё бы от от Ямполя до Свесы дошло дело, о то доехать невозможно, проклятый край

  7. Возле школы и в районе ларьков нужно уложить обязательно лежачих полицейских, ведь дорогу сделали для адекватных водителей и не совсем, которых у нас хватает

Comments are closed.