🔴 📸 В Ямполі розпочався ремонт ділянки дороги від школи №2 до колишньої птахоферми

Закінчивши ремонтні роботи на ділянці від школи №2 до центрального перехрестя, працівники ТОВ «АМК РЕМ-БУД» приступили до ремонту відрізку дороги в сторону с. Прудище

Нове суцільне асфальтне покриття з’явиться на одній з найбільш аварійних доріг селища – від перехрестя вулиць Заводська та Ботанічна (біля шкільного стадіону) до колишньої птахоферми. Таким чином, дорожники з’єднають щойно відремонтовану ділянку дороги біля школи №2 з ділянкою від птахоферми до с. Прудище, на якій в минулому році проводився ямковий ремонт.

Річ у тім, що до липня поточного року на балансі Управління інфраструктури Сумської ОДА (пізніше ДП «Дороги Сумщини») перебувала не вся дорога Ямпіль-Прудище-Папірня, а лише її відрізок від колишньої птахоферми. Іншу частину цієї ж дороги від птахоферми до перехрестя в центрі Ямполя не вважали своєю ні селищна влада Ямполя, ні обласні дорожні служби. Як наслідок ямковий ремонт періодично проводився лише за межами Ямполя, а в межах селища дорога прийшла в аварійний стан.

Після звернення громадськості селища і розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації про передачу спірної ділянки дороги на баланс ДП «Дороги Сумщини», було вкрай важливо відновити аварійну ділянку і забезпечити нормальний проїзд до села Прудище.  

Нагадаємо, сьогодні ТОВ «АМК РЕМ-БУД» завершило ремонт ділянки цієї дороги від стадіону школи №2 до перехрестя в центрі селища.

ю0
ю1
ю2
ю3
ю4
ю5
ю7
ю8

1 thought on “🔴 📸 В Ямполі розпочався ремонт ділянки дороги від школи №2 до колишньої птахоферми

  1. Да птахо ферми це добре. А по центральной улице великого (Большого) села Ямполь будет дорога??

Comments are closed.