В Ямполі вже звичними стали ремонти дахів багатоповерхових будинків. Проте, такі роботи приносять мешканцям не лише користь, мова про купи будівельного сміття, які підрядники «забули» за собою прибрати. Ось така післяремонтна картина тепер «радує око» мешканців «аптечного» будинку. 

4 thoughts on “Зворотній бік ремонтів дахів

  1. Ні,видно дурні люди в Ямполі ,що й досі терплять таку місцеву владу, яка що хоче то і творить.Забажалось відремонтувати клаптик дороги біля автовокзалу-ремонтують, покривлю дахів поремонтували ніхто не знає за якою чергою.Хочеться поставити риторичне питання-А з людьми ви радились?Де перелік всіх проблемних об’єктів куди повинні витрачатися селищні кошти, де ваши обіцяні “сходки” з людьми?Проблем в селищі дуже багато але вони в останній час не вирішуються а тільки накопичуються.А якщо щось добре і робимться, то обовязково з негативним присмаком, таким як на фотознімках.

    1. Тебя скорей всего жаба душит что не на твоем доме отремонтирована крыша? Скажи спасибо что вообще начали ремонтировать. Если тебе предоставить перечень всех проблемных объектов, у тебя глаза на лоб вылезут, потому что много чего запущенно годами и за один год это все не восстанавливается,

  2. За последний год сколько проделано работы. Хотя бы даже те самые крыши. Они с “союзовских” времен не ремонтировались.
    Почему вы видите только плохое. А села? Имшана, Прудище, Неплюево, Привокзвльное. На Привокзальное в этом году выделили деньги на изготовление документации подводящего газопровода. В Имшане делается уличное овещеник. Там тоже люди живут. А что бы было все красиво , нужно и самим к чему то руки приложить. А судить самое простое. Со стороны всегда все виднее и все просто.

Comments are closed.

error: Content is protected !!