🔴 Через виявлення випадків зараження CVID-19 в Ямполі скликали районну комісію з надзвичайних ситуацій

Сьогодні о 14:00 в Ямпільській районній державній адміністрації відбулось позачергове засідання районної комісії з техногенної безпеки та надзвичайних ситуацій

На засіданні було оголошено, що сьогодні в Ямпільському районі було виявлено два перші випадки зараження коронавірусом – захворіло двоє мешканців районного центру. Один з яких переведений на лікування в Шосткинську центральну районну лікарню, другий – перебуває на самоізоляції.

На засіданні було затверджено план заходів по недопущенню поширенню цього небезпечного захворювання в Ямполі. Зокрема, близько 20 осіб, які контактували з хворими, направлять на двотижневу самоізоляцію. Попри те, що серед останніх були медичні працівники, Ямпільська центральна районна лікарня продовжить працювати в звичайному режимі.

Натомість ямпільчанам слід готуватися до посилення контролю за дотриманням карантину. Планується активізувати роботу мобільних груп по контролю за дотриманням протиепідеміологічних вимог та правоохоронних органів, які контролюватимуть дотримання масочного режиму в місцях масового скупчення людей, магазинах, вокзалах та транспорті.

Припинення роботи транспорту, закладів громадського харчування, закладів освіти – на даному етапі не планується, адже Ямпільський район, як і раніше, залишається в зеленій зоні.

Наступне засідання районної комісії ТБНС заплановане на понеділок.

6 thoughts on “🔴 Через виявлення випадків зараження CVID-19 в Ямполі скликали районну комісію з надзвичайних ситуацій

  1. Ай да Деркачата… Всю Ямпільщину поставили під загрозу, привезли короновірус.
    Маємо надію, що минеться… Своїх псів у Києві полікує, а інши хай мруть… Низький уклін вам Андрій Деркач…

  2. Теперь начнут контролировать , только кого снова магазины и рынок ?? Как концерты устраивать во время карантина так мастера и где были в это время мобильные группы по контролю ?

    1. Ну що,вірус є?! Де ті,кричали,що віруса НЕТ. Сантіфу,главврач,це ви писали,що Америка і ЄС придумали.

      1. У вас что, совсем крыша поехала? Дайте пруф на то, что я тут писал про Америку, ЕС и придумали.

Comments are closed.