На Ямпільщині жінка вкрала у одноcельців козу

Як встановили працівники поліції, 46-річна жінка скористалася відсутністю удома односельця і серед білого дня викрала з його двору молоду кізочку.

Про це інформує Відділ комунікації поліції Сумської області

Сам потерпілий говорить, що про можливу крадіжку йому повідомили жителі вулиці – вони бачили місцеву жінку, яка вела схожу тварину. Ймовірна злодійка ніде не працює, веде антигромадський спосіб життя і зловживає спиртним. Чоловік поспішив додому, і переконався у тому, що його обікрали.

Він одразу сповістив про це до поліції. Правоохоронці опитали вулична і встановили місце проживання підозрюваної громадянки, однак її вдома на момент перевірки не виявилось. Тоді поліцейські вирішили перевірити коло її знайомих. І у одного такого приятеля знайшли і саму жінку, і тушу вже зарізаної тварини. На запитання працівників поліції зловмисниця пояснила, що вкрала чужу козу заради м‘яса.
«Проблематика вчинення крадіжок домашніх тварин та птиці, особливо у теплу пору року, набуває одночасно і постійного, і латентного характеру, – коментує ситуацію Віталій Єрохов, керівник Ямпільського відділення поліції. – Адже дуже часто селяни, виявивши зменшення поголів‘я птиці чи дрібної домашньої худоби, не повідомляють про це до поліції. І зловмисники, відповідно, залишаються і не викритими, і не покараними. А це, у свою чергу, породжує скоєння нових злочинів. В даному випадку швидко викрити злодійку допомогли свідки та очевидці події, і ми безумовно вдячні їм за допомогу. Ми закликаємо всіх жителів нашого району у подібних випадках не залишатися сторонніми спостерігачами, а повідомляти працівникам поліції про всі відомі їм факти злочинів та про причетних до них осіб. Пам‘ятайте: зменшити рівень злочинності можливо тільки спільними зусиллями поліції та широкої громадськості».
В поліції за фактом крадіж сліді відкрили кримінальне провадження за ознаками ч. 3 ст. 185 КК України. Злодійці загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 6 років.

4 thoughts on “На Ямпільщині жінка вкрала у одноcельців козу

  1. Козу дана громадянка не викрадала, так як це була коза з її власного господарства, тому зарізати її вона мала коли завгодно, вона мала на це право в порівнянні з тим громадянином який на неї заявив, бо він до тієї кози не має ніякого відношення.

    1. На каком основании у постороннего человека взяли заявление и дали ему ход? Этот мужчина проживает в другом доме, с другой женщиной! К хозяйке козы он не имеет ни какого отношения!!!!!! Как не стыдно обворовывать бедную женщину, которая не имеет поддержки. Как можно, Машу бить неоднократно этому мужчине и теперь посадить ее в тюрьму за свою же козу!???

  2. Так кто у кого украл козу?
    Если односельчане знают больше, чем здесь написано, они должны дать письменные свидетельские показания в полиции.

    1. Сельский совет против односельчан, наверное в доле? За взятый трактор на который Круть Игорь не потратил не одной копейки ,из дома Машы, а этот трактор покойного мужа ( куплен был на детские деньги и мужа+ пенсии бабушек покойных).Очень стыдно так творить, позор!!! Никто Машу не оправдывает за ее поведение, но ей нужна помощь специализированных людей. Ей ниразу никто не помог, а только наоборот, это хорошо что после всех событий она ещё при своей памяти!!!!

Comments are closed.

Site Protection is enabled by using WP Site Protector from Exattosoft.com