🔴 📸 Головам місцевих рад Ямпільського району доручили посилити роботу по контролю за дотриманням карантину у своїх населених пунктах

Про це сьогодні йшла мова на засіданні районної комісії з техногенної безпеки та надзвичайних ситуацій

Окрім керівників відповідальних служб та підрозділів, на термінову нараду запросили голів сільських та селищних рад. Щоправда, на ній був відсутній голова найбільшого населеного пункту району Юрій Філонов.

На комісії було детально розглянуто епідеміологічну ситуацію, яка склалась на Ямпільщині після виявлення двох перших випадків інфікування коронавірусом. А заступник голови районної державної адміністрації Ірина Калюжна доповіла про заходи, які вже були вжиті з метою протидії поширенню коронавірусу серед населення району. У своєму виступі вона відзначила роботу Ямпільського селищного голови Наталії Цибулько та завідуючої Ямпільського районного лабораторного відділення Шосткинського міськрайонного відділу ДУ «Сумський обласний лабораторний центр» Ганни Камчатної.

Голова Ямпільської районної державної адміністрації Сергій Дворник наголосив на особистій відповідальності голів територіальних громад району у питанні контролю за дотримання карантину у своїх населених пунктах. Тож доручив селищним та сільським головам максимально посилити роботу у цьому напрямку.

я1
я2
я3
я4
я5
я6
я7
я8
я9
я10