Міністерство освіти та науки України засудило політичну агітацію в закладах освіти, розміщення в них будь-якої політичної агітації, проведення політичних акцій та залучення до них учасників освітнього процесу

Про це йдеться у листі Департаменту освіти та науки Сумської облдержадміністрації

У свою чергу Департаменту освіти та науки звернувся до керівників закладів освіти з вимогою не допустити політичну агітацію у школах, просування в них політичного брейдингу та використання приміщень закладів освіти для розміщення громадських приймальнь.

Нагадаємо, 1 вересня в школах Ямпільського району дітям роздавали плакати з символікою партії «Наш край». Ця подія викликала великий скандал на рівні області.

Напередодні на засіданні районної комісії з ТБНС голова Ямпільської районної державної адміністрації Сергій Дворник звернувся до голів сільських рад з вимогою не допустити залучення учнів до агітації.

-Я вас дуже прошу – бережіть свої дітей. У нас же деякі як навіжені хочуть бігати по школам перед виборами з плакатами «вибери мене», а де гарантія що вони не занесуть туди хворобу? Як правило, це публічні люди, які спілкуються з великою кількістю людей. Не допустить концертів, бо на другий день після таких танців може захворіти все село. У нас вже таке було в Білопільському районі, коли села закривали на 2-3 тижні, стояли блокпости і нікого не випускали. Навіщо нам такі проблеми?, – зазначив Сергій Іванович.

4 thoughts on “🔴 Відлуння скандалу з агітацією у ямпільських школах докотилось до Міністерства освіти

  1. Это просто бред слепого. Почему поддерживают и агитируют свои кампании Губарь, а главное неданяя глав райадминтстраути Панченко. Всегда перед выборами кандидаты дарили то плакаты, то компьютеры. Что сейчас изменилось в стране. Все ждут предвыборной кампании. Не так ли, друзья?

  2. Ото влади хочеться, бо гроши є, а що ще треба? Звичайно, влада

    1. Як ця Губарь дістала своєю рабскою поведінкою.Гідко!Біда в тому ,що це вона не розуміє .Вже всі сміються.Папі Олю не зламайте хребет при наклонах перед своїми баринами

      1. Да и Панченко поклоны бьет новому хозяину. Власть меняется!

Comments are closed.