На минулому тижні на цій ділянці поклали вирівнюючий шар асфальтного покриття, а сьогодні ТОВ «АМК РЕМ-БУД» приступило до завершальної стадії робіт

Дорожники покрили основним шаром асфальту всю ділянку від стадіону Ямпільської ЗОШ №2 до колишньої птахоферми. Якщо в межах Ямполя дорога ремонтувалась по всій ширині, то за селищем підрядники дещо звузили проїзджу частину. Але нова ширина дороги повністю відповідає затвердженим державним стандартам.

Зараз підприємство проводить роботи по влаштуванню заїздів на відремонтовану дорогу з прилеглих доріг, що перебувають у комунальній власності селища.

Нагадаємо, зазначений відрізок дороги Ямпіль-Прудище-Папірня ремонтується в рамках ініціативи по ремонту дороги біля Ямпільської загальноосвітньої школи №2.  31 серпня було завершено ремонт основної ділянки цієї дороги – від перехрестя в центрі Ямполя до повороту на вулицю Ботанічну.

6 thoughts on “🔴 📸 В Ямполі завершують ремонт дороги від школи №2 до колишньої птахоферми

 1. Таких ремонтів Ямпільщина не бачила з часів здобуття незалежності України. Сподіваюсь, що в наступні роки правління діючої влади і в подальшому будуть проводитись ремонти доріг такого рівня! Дякую за гарну ініціативу!

  1. воистину вы правы. Вопреки всем вирусам призываю народ придти и проголосовать за цыбулько как местную власть. Заодно такого губернатора нам точно нужно оставить, вот только жаль что его назначают. Но если так и продолжится, сделают дамбу и очистные, а без помощи области тут никак, то проголосую за Зеленского, чисто чтобы остался прежний губернатор. А то при благодетеле ясном солнышке Порошенко район загибался окончательно уже

   1. Не вопреки, а благодаря! Деньги то с короновирусного фонда идут на ремонт дорог. А Европа может и обидится, что ни туда ее денежки пошли)

    1. Ну так не їзди по новим дорогам, вони ж ” с коронавирусногА фонда”. Якось з Європою не тобі розмовляти. Вперше хоч дороги нормальні побачимо, хоч в чомусь той ковід допоміг. Дякую президенту (Президенту, а не товстухам всяким, які сюди примазуються) і людям – платникам податків велике дякую.

 2. Эта инфа фигурировала ещё на много раньше интервью. Не знаю можно ли здесь ссылки оставлять, но можно и самому в этом убедиться!

Comments are closed.