17 листопада на базі Ямпільської ЗОШ IIII ст.№1 відбувся другий етап XIII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

  Петро Яцик задумав цей конкурс, як ефективний засіб підняття престижу державної мови. Він наголошував,що ми не проти жодної мови. Ми тільки закликаємо сами себе, українців, усіх, хто живе в Україні, знати українську мову.

   Конкурс недаремно називається Міжнародним, оскільки проходить паралельно більш ніж як у 30 країнах світу. Участь у ньому беруть як українці, так і особи інших національностей, які знають українську мову.

   У конкурсі на Ямпільщині прийняло участь більш 100учнів 3-11 класів ЗОШ району. Перед початком конкуру завідуюча методичним кабінетом відділу освіти Ямпільської РДА Н.Власова вручила грамоти “ За активне і цілеспрямоване опанування українською мовою протягом усіх шкільних років, досягнення високих результатів у конкурсі імені П.Яцика” Наталії Шпак, учениці 11 класу Свеської спеціалізованої школи IIIIcт. №1 та Юлії Сич, учениці 11 класу Свеської спеціалізованої школиIIIIcт.№2 “ліцей ”.Подяками відділу освіти нагороджені учителі – М. Плескач та О. Отрошок (Ямпільська ЗОШ IIII ст.№1), Л.Силак (Дружбівський НВК: ЗОШ IIIIcт.-ДНЗ, Н.Мосеєвська (Свеська спеціалізована школа IIIIст. №2, “ліцей”, Г.Тананіка (Свеська спеціалізована школа IIIIcт.№1)

   Переможці районного етапу візьмуть участь в обласному, який відбудеться 8 грудня

error: Content is protected !!