На ХХ сесії Сумської обласної ради шостого скликання депутати розподілили по районах кошти, які область отримає як компенсацію за видобуток нафти і газу на своїй території.

Нещодавно між ПАТ «Укрнафта» та Сумської обласної держадміністрацією було підписано Договір про виділення області 20 мільйонів гривень. Ці кошти надійдуть до цільового фонду розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури області у складі спеціального фонду обласного бюджету. Таким чином, кожен район, за погодженням з райдержадміністраціями і райрадами, отримає кошти на свій економічний і соціальний розвиток.

Ямпільський район та всі інші райони, на території яких видобуток не проводиться, отримають 500 тисяч гривень, а газо-і нафтовидобувні райони отримають по 2,5 мільйона гривень. Це Липоводолинський, Охтирський та Роменський райони.

Переважно кошти будуть спрямовані на реконструкцію шкіл, закладів медицини, культури, спортивних споруд, реконструкцію систем водопостачання та водовідведення. За «нафтові» гроші в районах будуть ремонтувати дороги і тротуари, будувати мости, вирішувати проблеми вуличного освітлення і багато інших.

2 thoughts on “П’ятсот тисяч на розвиток району

  1. Переважно кошти будуть спрямовані на реконструкцію шкіл, закладів медицини, культури, спортивних споруд, реконструкцію систем водопостачання та водовідведення. За «нафтові» гроші в районах будуть ремонтувати дороги і тротуари, будувати мости, вирішувати проблеми вуличного освітлення і багато інших.

    Чёто маловато на всё єто 500 тис.

    1. 500 – это совсем ничего. Видимо, Валера, ты сильный финансист. А сколько стоит один километр дороги, знаешь?

Comments are closed.

error: Content is protected !!