Автосалон ShopAvto здійснює терміновий викуп авто в Ямполі

Ми гідно оцінимо ваш автомобіль та запропонуємо суму, яка вас приємно здивує. Більше того – оформлення всіх необхідних паперів ми візьмемо на себе!

Олександр Коваль, керівник:

“Потрібно продати автомобіль, але часу на клопітку паперову тяганину немає? Не любите довгі черги? Маєте термінову потребу в фінансах? Звертайтеся в наш автосалон і ми вирішимо ваші проблеми! Автомобіль буде проданий в день дзвінка, а у вас на руках буде кругленька сума готівки, яку можна витратити на задоволення власних потреб!”

Автовикуп Ямпіль — це послуга, яка може значно полегшити ваше життя!  Юридичний бік угоди можете спокійно довірити нашим фахівцям. Ми гарантуємо вирішення всіх проблем,  пов’язаних з продажею авто в максимально стислі терміни.

Переоформлення документів не створить для вас незручностей, а розрахунок буде проведений миттєво. Під час діагностики і оцінки автомобіля буде максимально точно врахований стан ТЗ, його технічні характеристики, комплектація, пробіг. Серед наших послуг є також викуп авто без документів і скупка машин на іноземних номерах. Процес проходить швидко, безпечно, з дотриманням принципів юридичної точності.

Кожен співробітник нашої компанії відчуває щирий інтерес до автомобільної техніки. Ми любимо автомобілі і знаємо всі тенденції світового авторинку.

P.S. ShopAvto дорожить своєю репутацією, а тому процедура викупу авто в Ямполі завжди здійснюється з вигодою для покупця. Ми не висуваємо своїм клієнтам додаткових умов і не нав’язуємо свою точку зору. Все швидко і по справі!

Звертайтесь: 0505450081, 0960798768 – Олександр

Наш сайт: https://shopavto.com/vykup-avto-sumy/