Працівники ПП «Шляховик Шостка» ведуть роботи по укладці асфальтного покриття на ділянці дороги Ямпіль – Свеса – Марчихина Буда – Княжичи між Орлівкою та Свесою

Згідно з документацією, планується виконати ремонтні роботи на ділянках  від 7+265 км до 7+480 км та від 7+705 км  до 9+830 км. Це означає, що буде відремонтований відрізок дороги від центру Орлівки до в’їзного знаку Свеса.

Вартість ремонтних робіт складе 9 мільйонів 389 тисяч гривень. Ці гроші були виділені з Державного дорожнього фонду.

5 thoughts on “🔴 📸 На Ямпільщині триває ремонт дороги Ямпіль-Свеса

  1. Долгожданный ремонт десятилетий!
    Приятно, но к сожелению почти капля в море

  2. 2020-й год! что творится! коронавирус, зеленский, дорога на шостку и свесу, дальше что, хиперлуп белица княжичи?))

  3. Ах да, коменты оставлять нельзя под статьей ниже, так оставим тут. Цитата – Анатолій Єпіфанов: де господарники з «Нашого Краю» при владі, там вирішено транспортні проблеми села- ребята, а точнее многоуважаемое шобло по фамилии Губар, мы уже видели как вы с Панченко шикардосно заделали освещение в новой школе, до сих пор без света зимой дети ходят, позорище! ИДИТЕ НАХЕР ВМЕСТЕ С ИХ КРАЕМ!

  4. Не зважайте на безглузді коментарі, ви молодці що не забули наш край, я не буду на дії які нам створюють хоч якісь умови для життя. Будь ласка, шановні коментатори, не зливайте свою злість з-за своїх особистих негараздів на людей які роблять користь, набридло читати ваші невдоволення.

    1. Какие люди делают пользу? Пол века дорогу не делали капитально.

Comments are closed.