ТОП-3 кращих сковорід для індукційних плит до 1000 грн

В індукційних плитах нагрівання відбувається за рахунок пропускання струму через котушки, які розташовані під панеллю. Така компоновка дає очевидні переваги, головна з яких – безпека: поверхня плити та посуд в процесі нагрівання їжі залишаються холодними.

Щоб це було можливим, днище сковороди для індукційної плити має ефективно взаємодіяти з магнітним полем. Тому у виробництві застосовують такі матеріали, як чавун, сталь та її сплави. При покупці потрібно враховувати не тільки використовувані у виробництві матеріали, але і розміри, товщину дна, тип внутрішнього покриття. З урахуванням цих параметрів і середньої вартості і був складений рейтинг ТОП-3 кращих сковорід для індукційних плит до 1000 грн (базова інформація надавалася прайс-агрегатором “Вcі ціни“).

1. Rondell Balance

Середня вартість – 778 грн

Сковорода для індукційної плити виготовлена з штампованого алюмінію. Для внутрішньої частини використаний запатентований тришаровий матеріал TriTitan® з високим вмістом титану. Зовні і всередині нанесено антипригарне покриття. Це спрощує догляд та очищення (сковорода придатна для посудомийної машини).

Дно вкрите мікроячейкамі, що робить страву, приготовану на такій сковороді, максимально соковитою. Стінки і дно мають різну товщину: 3,5 і 3,0 мм відповідно. Діаметр ж становить 28 см.

2. Tefal Gusto

Середня вартість – 872 грн

Надійна глибока сковорода від провідного виробника виготовлена ​​з алюмінію, а її ручка – з бакеліту. Така комбінація матеріалів дає високу міцність і експлуатаційні переваги начебто рівномірного розподілу тепла, що дозволяє готувати або розігрівати страви, зберігаючи чудові смакові якості. Центральна частина сковороди оснащена температурним індикатором: коли сковорода розігрівається до оптимальної температури, він стає червоним. Діаметр Tefal Gusto становить 26 см, а до її особливостей відносять:

  • Спеціальний носик, через який зручно виливати соус, підливу.
  • Зручну велику ручку PowerGlide.
  • Борти заввишки 6 см.

3. TVS Buongiorno Induction

Середня вартість – 939 грн

Ця сковорода для індукційних плит діаметром 24 см від італійського виробника виготовлена ​​з алюмінію. Вона покрита п’ятьма шарами антипригарного покриття Quarzotek, завдяки якому їжа не пригорає, залишається соковитою навіть при використанні мінімальної кількості жиру. Також тут передбачена знімна модель ручки з бакеліту.

До переваг сковороди TVS Buongiorno Induction відносять:

  • Відсутність у спеціальному антипригарному покриттю потенційно небезпечних компонентів (важкі метали та нікель не входять до складу).
  • Ідеальну поєднуваність з індукційними плитами.
  • Рівномірний розподіл тепла по поверхні завдяки алюмінієвому корпусу.
  • Високу зносостійкість.

Якщо вам важко вибрати одну з цих трьох сковорідок для індукційної плити, можете орієнтуватися за ціною або конструктивними особливостями. Найбільш доступною буде Rondell Balance. Оптимальною ж в плані співвідношення вартості, характеристик і довговічності стане Tefal Gusto від відомого французького виробника.