Соціальна програма «Наш край»: страхування медиків Сумщини від коронавірусу

Соціальний проект «Наш край» Благодійного фонду Андрія Деркача «Наше майбутнє» спільно зі страховою компанією «Українська страхова група» передбачає добровільне страхування усіх медпрацівників Сумщини від COVID-19. Кожен застрахований медпрацівник, який захворів на коронавірус отримає страхову виплату 2 500 гривень.

«Сімейних лікарів наче взагалі за людей не вважають, ніякого захисту! – обурюється моя співрозмовниця. Вона працює в одній з лікарень Сум, але боїться називати своє ім’я – Я веду прийом хворих, відвідую їх удома, – звідки я знаю, хвора ця людина на коронавірус, чи ні, доки немає результатів аналізу? Є ряд симптомів, при яких необхідно викликати спеціалізовану бригаду «швидкої допомоги» – але ж не всі хворі відчувають саме ці симптоми! Тим більше зараз, коли почався сезон ГРВІ!»

Вона бідкається тим, що для сімейних лікарів не передбачено жодного додаткового захисту, окрім звичайної маски. Це все є на «швидкій допомозі», в спеціалізованих стаціонарах, а в звичайних поліклініках чомусь ні.  Лікарку турбує те, що ситуація з COVID-19 погіршується щодня. Протягом доби в Україні виявляють понад три тисячі захворілих. Близько 150 з них – медичні працівники. Досить значна їх кількість і серед тих, хто помирає від ускладнень хвороби.

«Те, що медики на сьогодні не захищені від інфекційних хвороб – один з наслідків недолугої  медичної реформи, – відзначає народний депутат України Андрій Деркач. – Її наслідки відчувають на собі більшість українців. Населення не має елементарного доступу до медичних послуг! Знищено санепідслужбу, закриваються ФАПи в селах, не фінансуються скринінгові програми і ліки для пільгових категорій населення, у селах, де немає інтернету, люди не можуть потрапити на прийом до лікаря – але ці проблеми ніхто не вирішує»

Депутат переконаний, що йде імітація роботи, імітація реформ, у той час, як необхідні конкретні дії – у тому числі і для підтримки медиків. Пандемія просто показала ті проблеми у медичній сфері, які нам створювали від імені держави протягом останніх років.

«Ми дуже вдячні Андрію Леонідовичу за цю благодійну програму, – говорить головний лікар КНП СОР «Обласна спеціалізована лікарня у м.Глухів» Галина Шуляк. – Наша лікарня є спеціалізованою, вона не входить у перелік закладів, що безпосередньо надають допомогу хворим на COVID-19.  Тому вона лише частково забезпечується засобами індивідуального захисту. Але ж до нас часто привозять важких пацієнтів, включаючи людей, що зловживають наркотиками та алкоголем. Вони входять в групу ризику і можуть бути розповсюджувачами інфекції».

Галина Шуляк переконана, що можливість застрахувати наших працівників від цього захворювання є надважлива. Медзаклад застрахував усіх: і  лікарів, і середній та молодший медичний персонал, а також працівників харчоблоку та бухгалтерії. Колектив щиро вдячний за ініціативупроведення соціальної програми «Наш край». Адже, нарешті згадали про всіх медичних працівників, а не тільки тих, хто працює із захворівшими на короновірус. Медики вважають, що це підхід справжніх господарників: вирішувати питання професійно та комплексно, а не пускати пил у вічі.

До цієї програми з безкоштовного страхування медиків від коронавірусу долучитися можуть як медичні заклади, так і окремі медпрацівники Сумщини.  Потрібно лише подати заявку до Благодійного фонду Андрія Деркача «Наше майбутнє». Всю необхідну інформацію можна одержати за телефоном «гарячої лінії» 0800 601 000.

3 thoughts on “Соціальна програма «Наш край»: страхування медиків Сумщини від коронавірусу

  1. Шмаркач не хочет скинуться баблишком, а тут давече была статья, что больница ямпольская подвисла из-за того, что так и не дозакупили необходимое оборудование?? Или это все такое, зато день Деркача в период пандемии мы тут в центре Ямполя лицезрели! ШМАРКАЧ ПОДОНОК!

  2. ШМАРКАЧ устроил день Деркача в центре города давече, а больнице помочь, которая на грани существования, ибо оборудования так и не дозакупили, нет??? Что за депутат такой? Нах пошел, подонок!

  3. Як мога більше використовуйте надання передвиборчих послуг, при зустрічі кандидата на посаду голови Дружбівької ОТГ 30.09.20 прийшло 8 осіб виборців. Бояться на владу свої очі показати на злободневні загальні питання: влаштування ромів, місцевого ринку, територіальний порядок і на балансі громади два медичних закладів, при пандемії обов’язково страхування сімейних лікарів.

Comments are closed.