Успішне МАЙБУТНЄ – наша спільна мета!

Шановні мешканці Ямпільщини, ось і підходить до завершення п’ятирічний термін перебування в статусі депутата Сумської обласної ради. 

Хочу сказати, що обов’язки, які покладено законом на народних обранців намагався сумлінно виконувати. Не завжди вдавалося досягати поставленої мети та позитивно вирішувати звернення виборців, але завжди робив все від мене залежне. 

Найболючіше питання, яке вже довгий час ускладнює життя земляків, це відновлення дорожнього покриття на території Ямпільського району.

З першого дня моєї депутатської каденції вживав всіх можливих заходів для вирішення цього питання.

Десятки запитів було направлено до владних кабінетів. Але  неодноразові  звернення до очільників області, до депутатського корпусу  щодо катастрофічного стану доріг на Ямпільщині не давали великих  результатів.

Ситуація почала змінюватися коли у владних кабінетах розпочалися кадрові зміни. В 2020 році  було затверджено перелік доріг, які підлягають ремонту, куди ввійшли автошляхи Ямпільщини,  що дало надію на позитивні  зрушення в нашому житті. Загальний обсяг коштів державного бюджету на ремонт доріг Ямпільщини цього річ сягнув близько 300 млн.грн. Вже влітку цього року можно було на власні очі спостерігати, як відновлюється багатостраждальна  дорога «Шостка-Ямпіль», напевно це перший капітальний ремонт з часів незалежності. Багато зусиль для реалізації цього проєкту було докладено народним депутатом України  Ігорем Молотком.


Також відремонтовано дорогу:

– Ямпіль-Свеса-Марчихина Буда-Княжичі в кількості 2566,4 м. кв.

– Ямпіль-Білиця-Степне в кількості 566,7 м.кв.

– проведено поточний середній ремонт на автомобільній дорозі місцевого значення  «Ямпіль-Свеса-Марчихина Буда-Княжичі» в районі с. Орлівка.

– на даний час триває капітальний ремонт дороги с.Орлівка в напрямку смт.Свеса.

– відремонтовано комунальну дорогу по вул. Чехова – Соборна – Довженка в смт.Свеса

– відремонтовано комунальну дорогу в с.Свеса по вул.Коцюбинського 1,3.

– виконано ямковий ремонт автошляху в с. Імшана.

– зроблено капітальний ремонт дороги з виїзду Ямполя в напрямку С.Буди через с.Дорошівка.

– проведено поточний середній ремонт дороги комунальної власності по вул.Михайлівська м. Дружба.

– відремонтовано  2 мости  на території Ямпільського району

Працюючи радником голови Сумської ОДА, намагаюся, щоб рідний район не залишився поза увагою влади. В цьому році вперше за багато років Ямпільщину особисто відвідав Голова Сумської обласної адміністрації Роман Грищенко. Під час робочої наради він мав змогу особисто ознайомитися з проблемами нашого району. В результаті цієї наради нам вдалося давно забуту та безхазяйку дорогу в районі Ямпільської школи N1 взяти на баланс підприємства та вишукати кошти на її ремонт. Також було зрушено з місця питання ремонту дамби на річці Івотка, внаслідок чого вже виділено кошти з Ямпільського районного бюджету для закупівлі будівельних матеріалів та включено дане питання до державної програми. 

Ремонт доріг – це одне із пріоритетних питань моєї передвиборної програми. Вважаю, що наступним кроком, необхідно забезпечити ремонт доріг, які з’єднують населені пункти з центром громади в новостворених ОТГ та організувати доступне транспортне сполучення!

Для його реалізації буду вживати всі необхідні заходи в межах своїх депутатських повножень!

Костянтин Товстуха, чинний депутат Сумської обласної ради, кандидат в депутати обласної ради від політичної партії “За Майбутнє”