«Дорогі наші вчителі, Бажаємо Вам, міцного здоров’я, невичерпних творчих сил, щастя, терпіння, мудрості, любові та злагоди…» – побажала працівникам освіти кандидат на посаду голови ОТГ Олена Олександрівна Скорозвон, яка сьогодні, 5 жовтня, відвідала школи Ямполя та ямпільського, району, пригостила освітян солодкими подарунками.

Серед посмішок педагогів проглядалася стурбованість та переживання. В ході розмови стало відомо багато хвилюючих питань для освітян…В першу чергу – за долю улюбленої школи, чи можна знайти шляхи для подальшої її роботи, що зробити, щоб зберегти педагогам робочі місця, а дітям комфортне навчання в їхньому селищі.

Працівники освіти вказали на відсутність санвузлів в приміщенні навчального закладу. Учні змушені ходити у вбиральню на вулицю.
До проблем шкіл, можна зарахувати й застарілість обладнання, яке школа отримала ще в радянські часи, не достатня кількість нового. А комп’ютерів та технічних засобів на всю школу не встачає, на думку працівників закладу.

Ямпільський район потерпає від бездоріжжя. Учням складно добиратися до закладів освіти. Потрібно ремонтувати дороги від села до села, а також на вулицях селищ.

Проблеми є, їх багато, але Олена Олександрівна готова рішуче йти вперед, боротися з бездіяльністю та повернути селам нове життя та комфортне навчання.