На Ямпільщині дві тисячі боржників за послуги розподілу газу ризикують залишитись без ресурсу на зиму

Про це Ямпіль.INFO повідомили в АТ “Сумигаз”

До початку опалювального сезону в Ямпільському районі заборгували за доставку газу 2 тисячі домогосподарств. До недобросовісних платників буде застосовано стягнення боргів у судовому порядку, тож клієнти можуть понести додаткові фінансові витрати.

Також неплатежі ставлять під загрозу отримання споживачами житлової субсидії. АТ «Сумигаз» передає управлінню соціального захисту населення списки клієнтів, у яких наявна заборгованість більше трьох місяців. У разі несплати такої заборгованості житлова субсидія на опалювальний сезон не призначатиметься.

«Послуга розподілу газу полягає насамперед у тому, що кожен має на своєму газовому устаткуванні належний тиск для регулярної роботи усіх приладів. Отже, коли ми говоримо «плата за доставку», то йдеться про безпечне та безперебійне газопостачання для всіх споживачів», – відзначає технічний директор АТ «Сумигаз» Микола Мурчич.

АТ «Сумигаз» просить клієнтів відповідально підійти до початку опалювального сезону та дотримуватись платіжної дисципліни, оскільки своєчасна оплата за доставку газу – це гарант безпеки й комфорту в сезон низьких температур.

Нагадуємо, що сплатити за доставку газу можна онлайн за допомогою сервісів 104.ua. Одні з найпопулярніших серед споживачів газу – вайбер і телеграм-боти 7104ua. З їхньою допомогою можна передавати показники лічильників газу та переглядати їх історію, перевіряти нарахування та архів сплат, завантажувати квитанції та сплачувати за розподіл газу.

8 thoughts on “В Ямпільському районі 2000 абонентів не платять за доставку газу

  1. Хрен в трубу засунь. Выдави т
    Есть поставка а иначе не за хер платить. За свои деньги строили. А теперь еще и оплачивать.

  2. Проклятое правительство, неслыханная хрень транспортировка, следующие будет транспортировка воздуха.

  3. А за вывоз мусора сколько не платять? Задолбали уже. А вы идею не давайте Сахошке а то и транспортировку воды будут люди платить

  4. 2000 – это сколько в процентном соотношении? В Ямполе всего 4400 человек, это вряд ли больше 2000 домохозяйств. Ну пусть в районе ещё примерно столько же. Это что, половина не платит?

  5. Люди в Ямпольском районе проводили газ за свой счет, Бюджет и газовое хозяйство никакой помощи в этом не оказывали.За что люди должны сейчас платить?За какую транспортировку?За доставку газа сума включена в цену газа за куб.метр.Сколько еще газовые магнаты будут людей дурить? За придуманный коэф.стандарта присудили вернуть людям незаконно начисленные деньги,почему не выполняется решение суда,почему людям не возвращают незаконно начисленные деньги? Правильно люди делают,что не платят магнатам то,что они придумали.А вобще газ,свет должно быть государственным достоянием и доходы должны поступать в гос. казну ,а не тем,кто зарплату получает в миллионах.

Comments are closed.