Ямпільські каратисти знову кращі в області

Нещодавно в м.Суми пройшов Відкритий Чемпіонат області по олімпійському карате (WKF)

Про це Ямпіль.INFO повідомив головний тренер збірної Шосткинського району з олімпійського карате Кучер І.В.

В змаганнях взяли участь близько 200 сильніших спортсменів Сумської області та гості з м.Полтави. Шосткинський район на Першості області представляла збірна району, куди увійшли найкращі спортсмени нашого краю з Шостки, Глухова та Ямполя.
Всі вихованці ГО СК “Самурай”.

В складі збірної змагалися і два спортсмени з Ямполя, Білобаба Владислав та Кожедуб Олександр. В результаті змагань клуб “Самурай” (збірна Шосткинського р-н) завоювала 4 “золотих”,
8 “срібних” та 9 “бронзових” нагород тим самим посіла третє загальнокомандне місце на чемпіонаті.

Білобаба Владислав вже третій рік поспіль посідає перше місце, а Кожедуб Олександр друге місце, тим самим вони пройшли відбір в збірну області та отримали ліцензію на виступ в Чемпіонаті України який буде проходити вже на цих вихідних у м.Харків.

Вітаємо хлопців зі стабільними гарними виступами на спортивній арені, бажаємо в подальшому тільки перемог на високому рівні та хоч якусь увагу зі сторони відділу спорту та адміністрації рідного селища та району.

Окрім того, як стало відомо Ямпіль.INFO, у змаганнях брала участь і ямпільчанка Суганяка Софія. Юна спортсменка представляла район у складі команди сумського клубу «Прогрес». Софія стала срібною призеркою турніру у віковій категорії 10-11 років, розділ Ката.


1 thought on “Ямпільські каратисти знову кращі в області

Comments are closed.

error: Content is protected !!