Мешканці Сумщини: Громадам потрібні господарники та професіонали з «Нашого краю»

Досвідчений очільник громади, який відродив провінційне місто; успішний керівник агропідприємства, який підняв з колін помираючий колгосп; небайдужий фермер, який безкоштовно надає житло молоді; перспективний керівник промислового підприємства, який працює над збільшенням робочих місць; сильний кардіохірург, який щоденно рятує життя. Це  короткий перелік членів потужної команди господарників та професіоналів «Нашого краю», які об’єдналися, щоб дати кожній громаді сталий розвиток, розвинену мережу медичних та освітніх закладів, чисте довкілля, інфраструктуру для активного розвитку підприємництва, надійний захист нужденних та комфорт для всіх, а не тільки обраних. Це партія, що у своїй діяльності керується інтересами та правами кожного українця, розуміє, як вирішити місцеві проблеми, та бере на себе персональну і командну відповідальність. І цьому є багато прикладів.

Олена Коробко, працівниця заводу «Імпульс» (м.Шостка)

«Микола Нога далеко не перший рік керує моїм рідним містом. Шостка з ним піднялася. Свого часу закрилося головне наше підприємство «Зірка». Інший би руки опустив, а цей створив технопарк на порожній території промислової зони. До нас прийшли нові  виробники, відкрились підприємства , з’явилась робота. А подивіться на саме місто, на сквери, історичні місця, благоустрій.  Вони з кожним днем стають кращими. Це ж саме можу сказати і про медзаклади, школи і садочки. Я бачу що Шостка розвивається.  Усвідомлюю, що тут є перспектива для мене та моїх дітей. Вірю, що Микола Нога розуміє – гроші треба вкладати в якість життя людей. Він знає, які проблеми нас хвилюють. І я переконалася, що вміє ці проблеми вирішувати. Впевнена, що і громаді, тай всій нашій Україні потрібні саме такі успішні управлінці, які йдуть на місцеві вибори з командою «Нашого краю». Тільки досвід та професіоналізм зможе зробити наш регіон процвітаючим»

Ніна Лучанінова, пенсіонерка (с. Люджа, Тростянецької громади)

«Із Олександром Слівкіним селу пощастило.  Фермерів, які користуються нашою землю чимало, але людське серце в одного. Ось дивіться… Село старішає. Пенсіонерів багато. Всім потрібно допомогти: город зорати, двері поставити чи вікна поміняти. Так тільки до Слівкіна і йдемо – знаємо, що не відмовить, допоможе обов’язково. А подивіться на нашу сільську амбулаторію. Він там і підлогу поміняв, і стелю перемонтував. Миколайович (Слівкін – ред.)  криниці чистить на вулицях і наш сільський ставок привів до ладу. Зараз будує там зону відпочинку. В радості, як то кажуть, теж до нього. Слівкін основний спонсор нашого Будинку культури. Фестивалі, свята, нові костюми –  теж він.

Я не чула, щоб хтось ось так взяв і за свої власні гроші купував будинки чужим людям. А у нас, у селах Люджа та Смородино, він вісім будинків для молодих спеціалістів придбав. Хоче, щоб село розвивалося, щоб дитячий сміх не зникав з вулиць.

Знаю, що на місцевих виборах він йде кандидатом до обласної ради з «Нашим краєм». Якщо в цій партії наш Слівкін і такі як він, то вони дійсно наведуть лад на нашій землі».

Світлана Письменна, домогосподарка (м.Конотоп):

«Поекспериментували ми тут із владою (сміється – ред.) Потрібно із голови на ноги все повертати.  Коли при владі був Іван Огрохін, то і у Конотопській громаді був порядок. Ну, от уміє Іван Миколайович налагодити роботу навіть по тому ж благоустрою. Я пам’ятаю, яким чистим був Конотоп. Облаштували і центральний ринок, і новий бульвар. Все його заслуга. Дороги, які будувалися при Огрохіні й досі стоять, не те, що зараз! І постійно щось для людей будувалося, закуповувалося в лікарні, школи,  содочки. Якесь життя було світліше, якась перспектива відчувалася. Добре, що Іван Миколайович повертається до керівництва містом. Він змінить життя нашої громади! Тай люди, які зібралися біля нього в партії «Наш край» не були помічені із мегафонами на площі, а бачили їх лише із закатаними рукавами у роботі.  Дуже вже хочеться, щоб влада нарешті запрацювала»

Олександр Дем’яненко (Конотопський район)

Олександр Дем’яненко на прийомі у директора Інституту серця Бориса Тодурова

 «В 2010 році мені зробили операцію по заміні мітрального клапану. З тих пір  необхідно регулярно, кожні півроку, проходити медичне обстеження у фахівців. Але як  кажуть: лікуватись у нас не має де і не має за що. Тому особливо і не обстежувався. А тут телефонують із обласної кардіолікарні та кажуть, що мене в Конотопе огляне сам Борис Тодуров, дуже відомий кардіохірург, директор київського Інституту серця.  Я приїхав, обстежився, призначили лікування. І копійки не взяли. Кинувся питати кому дякувати.  З’ясувалося, що ці прийоми постійні, проводяться по всій області і не тільки кардіологами, а й дитячими ортопедами, ендокринологами та мамологами. Існує програма «Наш край» Здоров’я мешканців Сумщини» за підтримки Благодійного фонду «Наше майбутнє» Андрія Деркача.  Тішить, що є в нас небайдужі люди, які роблять те, на що неспроможна держава чи місцева влада. Саме такі люди мають приходити до влади та визначати долю моєї рідної землі!»

Людмила Літвінова, головний бухгалтер (м.Суми)

 «Понеділок-п’ятниця. Робота з дев’ятої до вісімнадцятої. Аванс-5-го, зарплата 25-го. Це буденність для сотен працівників Сумського виробничого підприємства «Енергомаш», що є одним із лідерів машинобудівного комплексу України. Але така буденність – гарантія добробуту сімей, впевненості у завтрашньому дні дітей. Я можу лише подякувати керівнику підприємства Олексію Гавриленку за сміливість. В Україні без неї ніяк.  Він очолює потужне підприємство з виробництва станків, промислових та побутових насосів, впровадив тут новітні технології, зробив його відомим далеко за межі Сумщини.

Професійний досвід Олексія Гавриленка та його колег-господарників від «Нашого краю» допоможуть, щоб регіон став перспективним для розвитку промисловості, надходження інвестицій, збільшення високооплачуваних робочих місць».

13 thoughts on “Мешканці Сумщини: Громадам потрібні господарники та професіонали з «Нашого краю»

  1. Ну-Ну, збирайте черговий міліон Деркачу, на переселення до рашки

  2. Говорите за себя, это очередная спекуляция! Что он Тодурова показывает, медицина разве под курированием местных властей?) цирк на дроти, Шмаркач вали в жо…у вместе с ТВОИМ КРАЕМ!

  3. Який жах! Сепарня під боком готує СНР ,а всі в до доньки хлопають!(((

  4. Який жах! Сепарня під боком готує СНР ,а всі в долоньки хлопають!(((

  5. Меня от слова “господарныки” уже триггерить начинает)

  6. Один господарник у нас вже був, правда довго не затримався потягнуло його спочатку до Ростова, а потім і до царя Московського.

  7. О как мы долго вас искали, господарныки вы наши и профессионалы!

  8. Перед тим, як віддати голос за “господарників”, дізнайтеся, які вони в житті, як останні 10 років ставились до людей. Якщо “господарник” є бізнесменом, та не шанує своїх робітників, заробітну плату виплачує менше, ніж встановлено Законодавством, має неоформлених працівників , який він “господарник”, що він дасть вам,люди?Скільки можна наступати на одні і ті ж граблі?

  9. Рыговско-ватный отстой во всей красе с )(ловской консервой по центру.

Comments are closed.