Кролевецька експлуатаційна дільниця Регіонального офісу водних ресурсів у Сумській області розпочала роботи по ремонту шлюзу-регулятора №6 на річці Івотка

Зараз там тривають зварочні роботи і вже найближчими днями працівники дільниці планують замінити старий аварійний шлюз на новий.

Сьогодні роботи проінспектував голова Ямпільської районної державної адміністрації Сергій Дворник, який висловив обурення спробами певних місцевих політиків пропіаритись на цьому будівництві.

-Працівники Кролевецької експлуатаційної дільниці розповідають мені, що за два дні з їх приїзду в Ямпіль до них регулярно приходять цілі делегації політиків, вони знімають відео, розповідають про свій вклад у будівництво, – зазначає Сергій Іванович. –Але по факту допомогу будівельникам надає лише райдержадміністрація. Матеріали для проведення робіт придбали за кошти районного бюджету, а самі роботи профінансовані з державного, як і обіцяв губернатор.

 -У мене складається враження, що окремі люди піднімали проблему аварійного шлюзу лише для того, щоб дорікати владі – «ви не робите, а ми вимагаємо». Лише так можна пояснити всі ці звернення та інші папірці, що надходили в адміністрацію. Але сьогодні ми бачимо, що роботи розпочались і вже за кілька днів дамба буде відремонтована, – зазначив голова району.

8 thoughts on “В Ямполі розпочався ремонт аварійного шлюзу на Івотці

  1. Гнати в шию всіх цих політиків. Де вони були раніше?

  2. Дааа,как обмельчали мы и духовно и физически,текущий ремонт шлюза превратился событие всего района и губернатора… Ремонт дорог за деньги резервного фонда борьбы с Ковид-19…Что дальше?!!!

  3. При чому тут Ковіт-19? Матеріали придбаної за кошти рай бюджету,а роботи за рахунок коштів з яких фінансується офіс водних реформ? А Вам ,як завжди нічим угодити не приходиться…Ех люди…Або якби не мовчки

    1. Обьясню, рядовое событие пиарится с размахом, а про ковид проводится параллель, делается пиар на дорогах, а финансируется за счёт резервного фонда.

  4. Интересно, а нового, деревянного на сколько паводков хватит ?

  5. А зачем люди сами себе гадят? Трубы оградительные на дамбе зачем повырезали? Надо уметь беречь то,что делается для нас же.

Comments are closed.

error: Content is protected !!