Наша команда має чіткий план, як зробити Ямпіль затишним і комфортним для всіх ямпільчан

Шановні ямпільчани, 25 жовтня відбудуться вибори депутатів Ямпільської селищної ради. Цього дня ви обиратимете не стільки прізвища кандидатів, як програму, за якою наше з вами селище житиме наступні п’ять років. Лише від вашого вибору залежить, чи ремонтуватимуться в Ямполі дороги, чи будуть його вулиці якісно освітлюватись, чи буде в селищі безпечно. Варто розуміти, що на місцевому рівні цим займаються не політичні партії, не київські політики з гарними лозунгами, а ваші земляки та сусіди, яким ви довірите право представляти ваші інтереси у селищній раді.

В цих виборах братиме участь і наша команда, яка об’єдналась навколо мрії зробити Ямпіль затишним і комфортним, селищем, де нам з вами буде хотітись жити. Сьогодні ми представляємо вам свою програму змін, своє бачення розвитку селища на наступні 5 років і просимо вашої підтримки.

До нашої команди увійшли молоді та вже досвідчені ямпільчани, які тут народились і збираються тут жити, ми не претендуємо на жодну оплачувану посаду в селищній раді, навпаки, більшість з нас –підприємці, які чесно працюють та поповнюють місцевий бюджет. Для нас важливо, щоб ці кошти витрачались на розвиток нашого населеного пункту, а не премії чиновникам. 

Ми пропонуємо вам об’єднатись і разом робити Ямпіль затишним і комфортним, а це у нашому розумінні рівні дороги, робочі місця, якісна освіта та медицина, впорядковані сквери і парки, гарне транспортне сполучення, безпека та правопорядок. І на цьому шляху у нас вже є вагомі результати. Тож ми не говоримо про зміни – ми їх вже робимо!

Округ №3

якщо ви мешкаєте в Ямполі по вул. Спасо-Преображенська:26,28,32,34-42,52; вул.Калинова, вул.Вишнева, вул.Бузкова, вул.Сіверська, вул.Коцюбинського Михайла, вул.Красняка, вул.Глухівський шлях, вул.Лугова, вул.Нова, вул.Неплюєва, вул.Зелена, вул.Речицька, вул.Незалежна, пров.Спасо-Преображенський, пров.Зелений, пров.Коцюбинського Михайла, пров.Глухівський шлях, пров.Неплюєва, пров.Незалежний, то пропонуємо вам проголосувати за:

Олександр Соломко,

31 рік, чинний депутат Ямпільської районної ради

У 20 років заснував молодіжну організацію «Молодь Ямпільщини» та став співзасновником сайту Ямпіль.INFO.

У 22 роки Олександра призначили головним редактором районної газети «Голос часу». На минулих місцевих виборах ямпільчани довірили йому представляти їх інтереси в районній раді.

Михайло Кожедуб,

24 роки, громадський активіст

Активіст молодіжної організації «Молодь Ямпільщини». Михайло завжди мріяв стати професійним спортсменом і прославляти Ямпільщину на всеукраїнських змаганнях.

Нещодавно його мрія здійснилась і він став віцечемпіоном України з бодібілдингу. Зараз Михайло працює тренером і мріє створити належні умови для тренувань ямпільських дітей.

Округ №4

якщо ви мешкаєте в Ямполі – бульвар.Ювіленйний, вул.Спасо-Преображенська: 25,27,29-31А,33,43-51,53-78; вул.Заводська, вул.Поліська, вул.Соборна, вул.Ботанічна, пров.Поліський, то пропонуємо вам проголосувати за:

Ростислав Доценко,

23 роки, приватний підприємець

Разом з товаришем заснував в Ямполі кафе «Мандарин». Змалку Ростислав мріяв  відкрити власну справу і чесно працювати в своєму рідному селищі. Пропрацювавши тривалий час в київських кафе, він вирішив повернутись в Ямпіль, де відкрити свій заклад у найкращих традиціях Києва. Сьогодні кафе «Мандарин» є кращим в Ямполі, прикладом успішного і відповідального бізнесу.  

Ігор Соломко,

26 років, депутат Ямпільської районної ради

Свій шлях у політиці розпочав як активіст молодіжної організації «Молодь Ямпільщини», у якій опікувався питаннями освіти та спорту. На минулих місцевих виборах ямпільчани обрали Ігоря депутатом районної ради, на той момент йому було лише 21 рік. Нещодавно Ігор заснував власну справу і зараз займається організацією спортивних та розважальних заходів для молоді.

Округ №5

якщо ви мешкаєте в Ямполі по вул.Спасо-Преображенська: 4-16; вул.Гагаріна, вул.Єгорівська, вул.Дачна, вул.Кооперативна, вул.Красний кут, вул.Бондарівка, вул.Лісна, вул.Миру, вул.Травнева, вул.Садова, вул.Вербова, вул.Шевченка, вул.Шкільна, вул.75-ої Гвардійської дивізії, пров.Шевченка, пров.Шкільний, с.Івотка, с-ще.Неплюєве, то пропонуємо вам проголосувати за:

Костянтин Нерезенко,

36 років, військовослужбовець

Тривалий час працював вчителем Ямпільської школи №2, був співзасновником молодіжної організації «Молодь Ямпільщини». Але життя Костянтина змінили події 2014 року, коли йому довелось взяти в руки автомат і піти захищати Україну на сході. Проте служба не заважає Костянтину бути одним з найуспішніших депутатів селищної ради. Його зусиллями в Ямполі по вулиці Кооперативна був встановлений дитячий майданчик.

Олександр Гарбузов,

23 роки, приватний підприємець

Разом з товаришем заснував в Ямполі кафе «Мандарин». Олександр мріяв відкрити в Ямполі гідне кафе з хорошою кухнею, адже його так не вистачало рідному селищу. Мало хто вірив, що їх задум буде успішний, але хлопці ризикнули і подарували селищу чудовий заклад, де приємно пообідати і організувати зустріч.

Денис Шеремет,

26 років, директор ТОВ «Реасіл Україна»

У 16 років заснував власну справу по вирощуванню домашньої птиці та подальшої її реалізації місцевому населенню. Денис з дитинства цікавився сільським господарством, здобув профільну освіту в НУБІП і розпочав власну справу вже на іншому рівні. Спочатку займав керівну посаду в новоствореній Литовській компанії в Україні з реалізації органічних кормових добавок. В 24 роки очолив її. Але справу на батьківщині не покинув.

error: Content is protected !!