В наступному році в Ямполі розпочнеться ремонт центральної дороги

Сьогодні Ямпіль з робочим візитом відвідав голова Сумської обласної державної адміністрації Роман Грищенко.

Очільник області у супроводі  кандидата в депутати Сумської обласної ради від партії «Слуга народу» Олександра Деркача ознайомився з ходом ремонту автомобільної дороги Шостка-Ямпіль. Саме завдяки зусиллям голови облдержадміністрації ремонт цієї дороги був виконаний у повному об’ємі, а не лише ділянки від Шостки до Паліївки, як було заплановано на початку року.

На околиці селища губернатор провів зустріч з кандидатами в депутати Ямпільської селищної ради Олександром Соломко,  Ростиславом Доценко, Михайлом Кожедубом та Олександром Гарбузовим, на якій були обговорені актуальні проблеми населеного пункту, для вирішення яких потрібна допомога обласної влади

Олександр Соломко подякував губернатору за ремонт дороги біля Ямпільської школи №2 та підняв питання ремонту автомобільної дороги Береза – Ямпіль – С.Буда, яка проходить селищем.

-Романе Сергійовичу, наш Ямпіль побудований навколо цієї дороги, яка простягається від залізничного переїзду, проходить через центр і йде аж до Рудні на півночі нашого населеного пункту, – зазначив Олександр Соломко. – Від стану цієї дороги залежить швидкість доїзду карет швидкої допомоги, пожежних автомобілів, всі ямпільчани зацікавлені у ремонті цієї дороги. Тож ми просимо Вас виділити фінансування на її ремонт.

– Ви не перший раз звертаєтесь щодо ремонту цієї дороги, – зазначив Роман Грищенко. – Скажу вам по секрету, ми вже включили її в перелік доріг, які будуть ремонтуватися в наступному році. Звичайно, що в цьому році ми вже не встигнемо, але у наступному році ми її обов’язково відремонтуємо.

Проінспектував голова облдержадміністрації і ділянку дороги Ямпіль-Прудище –Папірня біля школи №2, яку за дорученням губернатора в цьому році прийняли на баланс ДП «Дороги Сумщини» і відремонтували за кошти обласного бюджету.

– Для нас дуже важливо, що голова Сумської обласної державної адміністрації Роман Грищенко регулярно відвідує Ямпіль, – зазначив кандидат в депутати Сумської обласної ради від партії «Слуга народу» Олександр Деркач. – Ямпільчани бачать, як обласна влада впроваджує в життя програму президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво», лише на будівництво доріг в районі було виділено більше 300 мільйонів гривень. Але для того, щоб програма продовжувалась, потрібно, щоб в селищній та обласній раді були депутати, які опікуватимуться інтересами Ямпільщини.

2 thoughts on “В наступному році в Ямполі розпочнеться ремонт центральної дороги

  1. Парни молодцы!!!Так держать)))Поддержим чем сможем!)

  2. губернатор здорового человека) прежние ни разу здесь не были! спасибо Соломко и его команде!

Comments are closed.