Голова облдержадміністрації зустрівся з колективом районної станції юннатів

Голова Сумської обласної державної адміністрації Роман Грищенко відвідав Ямпільську районну станцію юних натуралістів, де ознайомився з ходом робіт по утепленню приміщення та зустрівся з колективом закладу.

На зустрічі ямпільчани піднімали різноманітні питання життєдіяльності районного центру, які стосувались і медицини, і освіти, і транспорту. Зокрема, очільник області підтвердив, що закриття Ямпільської центральної районної лікарні не планується.

-Зараз активно розповсюджується маніпуляція, що лікарню в Ямполі можуть закрити. Скажу вам однозначно – це неправда. Лікарня в Ямполі була, є і буде. Більше того, ми зараз обговорюємо виділення фінансування на її ремонт, – зазначив Роман Грищенко.

Губернатор зазначив, що після попередньої зустрічі з активістами Ямпільщини, активно працює з «Укрзалізницею» щодо належного утримання залізничної зупинки «Івотка» та можливості зупинки на ній потягу Львів – Москва. Окрім того, очільник області заявив, що не допустить закриття автостанції Ямпіль, яке «Сумиоблавтотрас» планував вже з 1 листопада.