Олена Скорозвон працюватиме для розвитку Ямпільскої громади

Дорогі мої друзі та однодумці!

У кожного з нас є свій рідний край – місце, для благоустрою якого хочеться робити все можливе. Місце де ми народилися, де живуть наші рідні та друзі. Для мене Ямпільщина – місце в якому я прожила все своє життя. Моя мрія, щоб люди пишалися нашим краєм, щоб наша громада стала прикладом для всієї України.

Я людина, яка завжди ставить перед собою максимальні завдання, тож прикладу всіх зусиль для розвитку та процвітання наших селищ.

. Працюючи фельдшером я звикла відповідально ставитись до всіх проблемних питань. Знаю, що буває складно, але я зможу і головне хочу працювати для розвитку нашої громади, я буду прислухатися до думки кожного, я відкрита для нових ідей та побажань.

Прошу підтримати мене 25 жовтня. Я доведу Вам, що я здатна зробити наш край кращим у світі.

Політична партія «Опозиційна платформа за життя»- це команда однодумців-професіоналів, які люблять свій край та хочуть йому кращої долі.

Опозиційна платформа за життя -це не ситуативний, не передвиборчий проект, це велика партія, яку сміливо можна називати силою, що здатна нести відповідальність. Власною репутацією довели, що можуть і вміють працювати на інтереси громади і їх мешканців.

2 thoughts on “Олена Скорозвон працюватиме для розвитку Ямпільскої громади

  1. ОПЗЖопцям немає віри. За Медведчуком скоро Стус прийде

Comments are closed.