Ольга ГУБАР: «НАШ КРАЙ» поверне Ямпільській громаді справедливі тарифи!

«Останні п’ять років ціни на воду та каналізацію у нас кожного року тільки зростають. Все вище і вище! Та вже нема куди піднімати! Але ж керманичи нашого селища не здаються і все тугіше затягують пояси своїх виборців. Тарифи у невеличкому провінційному містечку сьогодні одні з найвищих в Україні!», – обурюється місцевий житель Анатолій Чубун.

І його слова готові підтримати молоді мами і літні люди, по кишенях яких найбільше вдарили тарифи. Рівень достатку ямпільчан мало, кому дозволяє без проблем сплачувати всі комунальні рахунки, які вони отримують. Своє горе люди не одноразово висловлювали у селищному голові Наталії Цибулько, піднімали проблему на зустрічах з депутатами селища, але вона не вирішується. Людей з їх щоденними клопотами просто не чують.

«Ситуація, що склалася у нашому селищі з тарифами не даремно викликає обурення мешканців. Адже щороку відбувається їх перерахунок і змінюються вони тільки у сторону збільшення. Послуги для населення стають дорожчими, а от обґрунтування цих рішень не побачив досі ніхто. Калькуляція приховується і зрозуміти принцип ціноутворення мешканці не можуть. А все тому, що влада ухвалює рішення не в інтересах громади», – говорить голова Ямпільської районної ради, кандидат на посаду голови Ямпільської селищної ради від партії «Наш край» Ольга Губар.

Одним із важливих принципів роботи для команди нашого «Нашого краю» – є справедливість для кожного. І це не тільки боротьба з корупцією та зловживаннями чиновників. Місцева влада має забезпечувати встановлення справедливих комунальних тарифів, виплату працівникам справедливої та перспективної зарплати, винесення самою владою справедливих рішень, які задовольняють інтереси всіх місцевих мешканців.

«Ми можемо цю ситуацію змінити. І для цього не потрібно капітальних вкладень, довгих обговорень. Все це робиться дуже просто, якщо при владі справжні господарники, люди діла. Перш за все, ми з’ясуємо, що саме місцеві чиновники заклали у тарифи, що вони стали рекордсменами у країні. В подальшому ми зробимо процес їх формування максимально відкритим, щоб кожна цифра була зрозуміла всім мешканцям», – зазначила Ольга Губар.

Можливо причина в тому, що сьогодні послуги з водопостачання та водовідведення мешканцям Ямпільської громади надає приватна організація, а  не власне комунальне підприємство. І якщо це так, то підприємство потрібно негайно створити. Це і здешевить тарифи, і забезпечить новими робочими місцями. Справедливі комунальні тарифи та якісні послуги ЖКГ – головний пріоритет команди професіоналів та господарників «Нашого краю».

8 thoughts on “Ольга ГУБАР: «НАШ КРАЙ» поверне Ямпільській громаді справедливі тарифи!

 1. Вы освещение в новой школе делали, госПИДАРНИКИ? вы за больницу вопросы решили? Людям митинговать пришлось. Накуй идите госпидарники вместе с вашим вороватым краем!!!

 2. А.Чубун , а не вы ли привели Водолей в наш поселок . при этом развалив наш комунхоз и приняв,
  утвердив начальный тариф . а вы О.К. за 5 лет роботы головой районной рады так и не стали ни господарником ни професионалом . Дайте себе оценку , что вы сделили за свою жизнь
  ответ очевиден …..

  1. Я не буду голосовать за “Московский край”. Нагосподарювалися уже и Чубун и остальная комуняцкая гвардия. За свой карман только думали, а не за людей.

 3. А всё это время она собирала ошибки других делков и молчала * в тряпочку * дабы пообещать нам исправить не исправляемое . И ни за что она плохое не голосовала , ой да она же совсем не знала о том что наш район один из самых бедных , ха – ха – ха . Детский сад .

 4. Во, заливает! На кого рассчитана эта писанина?)))
  Проходимка,каких мало!

  1. Судя по предварительным результатам,кому то хорошо у уши “залили”. Ну неужели наш народ не понимает,что если человек на “своем месте ” ничего не делал,то на “другом” и подавно… Или по принципу “надежда умирает последней…”

 5. Коли люди вже дізнаються, що тарифи впроваджує і змінює на місцева влада, а НКРЕКП (Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг). Який рік, а граблі ті самі – люди ведуться на порожні обіцянки.

Comments are closed.