Депутати не змогли прийняти тимчасову заборону на спуск орендованих водойм

За рішення, яке б забороняло орендарям водних об’єктів на території Ямпільського району здійснювати скид води, проголосувало лише 8 депутатів районної ради

Проект рішення  ініціював депутат районної ради Валентин Лесняк, який прагнув не допустити несанкціонованого спуску водойми Протопопівка в Микитівській сільській раді, яка планується орендарями для вилову риби.

-Ми розуміємо, що орендарі водних об’єктів спускають воду в водоймищах до критичного рівня, щоб виловити рибу, – зазначив Валентин Лесняк. – При цьому, люди, що живуть поряд обґрунтовано непокоються, що таке зневоднення ставка призведе до зникнення води у колодязях.

Голова районної ради Ольга Губар зазначила, що запропонований проект рішення є незаконним і обмежує права водокористувачів. Натомість очільниця райради запропонувала написати звернення до Регіонального офісу водних ресурсів у Сумській області.

Депутат районної ради Олександр Соломко закликав колег все ж підтримати тимчасову заборону на спуск ставків.

-Районна рада має у першу чергу опікуватись проблемами мешканців, а не орендарів, – зазначив Олександр Соломко. –Чомусь ми турбуємось про права орендаторів, а вони дозволяють собі порушувати права мешканців нашого району. Чи десь на Ямпільщині дотримується право рибалок безкоштовно рибалити на орендованому ставку на одну вудочку? Звичайно, що ні. А тому я закликаю депутатів стати на сторону людей.

На жаль, таке рішення все ж не було прийняте, адже за нього проголосувало лише 8 депутатів. Валентин Лесняк натякнув, що у лобіюванні інтересів орендарів водойм зацікавлені окремі посадовці, але прізвища називати не став.

«Що рибки захотілось?», – іронічно прокоментував результати голосування Валентин Лесняк.

2 thoughts on “Депутати не змогли прийняти тимчасову заборону на спуск орендованих водойм

  1. коли набиратиме воду в колодязі де лишилось 20 см води , згадайте Олю Губар ! їй по цимбалах є в колодязі вода чи не має , головне орендаторам догодить ! вони шлюзи ремонтували 2 роки !

  2. Набрать ведро води с почти высохший колодец и напоить депутатов перед голосованием. Результат был бы другой. В Орловке тоже есть проблема с питьевой водой в колодцах.

Comments are closed.