В Ямпільському районі через надмірне вживання алкоголю, падчерка ножем «доказувала» правоту своєму вітчиму. Від такої розмови у нього тепер залишиться шрам на грудній клітині.
До Ямпільського райвідділу міліції надійшло повідомлення від фельдшера одного з сіл району, що до нього за допомогою звернувся місцевий мешканець з ножовим пораненням. На місце пригоди відразу виїхав дільничний інспектор міліції, який з’ясував обставини звернення до медика.
В селі живе родина. Сусіди нічого поганого не могли про них сказати, лише те, що полюбляли горілку. Так сталось і того вечора. Чоловік прийшов додому і вони з падчеркою вирішили випити по 100 грамів оковитої. Під розмову пішло на двох близько трьох літрів самогону. І вітчим вирішив трішки повиховувати свою названу доньку. Але та була не згодна з деякими доводами та почала заперечувати. А потім взяла ніж і…штрикнула свого вихователя. Побачивши кров на сорочці, перелякалась та побігла за фельдшером, щоб той надав медичну допомогу. Добре, що удар був не сильний і чоловік отримав поверхневе ножове поранення. Навіть, відмовився від госпіталізації.
Сьогодні правоохоронці завершили перевірку по даному факту. Кримінальне провадження не заводилось, але дільничний попередив: якщо не перестануть вживати алкоголю, адміністративної відповідальності не уникнути. Жінка дуже шкодує про свій вчинок та постійно прохає вибачення у свого вітчима. Тілесні ушкодження, які вона йому спричинила, кваліфікуються як легкі. Тож, якщо чоловік все ж таки вирішить наказати свою доньку, він може звернутись до суду і тоді вже покарання не уникнути.