«НАШ КРАЙ»: ГРОМАДА ЯМПОЛЯ НЕ БАЧИТЬ АЛЬТЕРНАТИВИ ПРОФЕСІОНАЛАМ ТА ГОСПОДАРНИКАМ У ВЛАДІ

Закономірна перемога! Саме це словосполучення найбільше характеризує результати Ольги Губар, яку обрано на посаду голови Ямпільської громади. Вибори показали безальтернативність господарності та професійного управління. Ямпільчани відчули можливість  суттєво підвищити власний добробут і тому довірили керівництво  громадою представнику «Нашого краю».

«Ямпільщина втомилася від безгосподарності, некомпетентності та порожніх обіцянок. Наш рідний край потребує великих змін. Ми маємо своїми вчинками доводити, що нам не байдужа доля кожного мешканця громади», – заявила Ольга Губар.

Професіоналізм та господарність будуть визначальними у роботі усіх громад, які очолили представники «Нашого краю». Мова йде про місто Шостку з вп’яте переобраним головою Миколою Ногою, місто Дружбу з Євгеном Харитоновим, Середина-Буду з Олександром Геном, Ромни з Олегом Стогнієм, Кролевець з Віктором Лехманом, Ямпіль з Ольгою Губар, Путивль з Костянтином Гаврильчуком, Свесси з Сергієм Киркачем тощо.

Більше 10% відсотків мешканців Сумщини також делегували «Наш край» представляти їхні інтереси у обласній раді. Команда професіоналів та  господарників тепер має представництво у районних радах та радах громад.

«Наш край» щиро дякує українцям за зважений вибір на користь людей справи, які своїм життєвим досвідом підтвердили свою здатність покращити добробут області, районів, міст, сіл, а також кожної сім’ї. 

Цей кредит довіри – прямий наказ не дати знищити залишки соціальної держави, створити достойні умови для життя наших співгромадян. «Наш край»  буде принципово відстоювати розвиток доступної медицини, якісної освіти та постійної турботи про соціально та фінансово вразливі категорії населення. Турботи, на яку вони давно зачекались. Ми переконані, що результати роботи «Нашого краю» в громадах продемонструють все більшій кількості українців ефективність дій команди справжніх професійних управлінців.  

Наш край обов’язково переможе, Ямпільщина буде процвітаючою і все це ми реалізуємо з вами разом!

11 thoughts on “«НАШ КРАЙ»: ГРОМАДА ЯМПОЛЯ НЕ БАЧИТЬ АЛЬТЕРНАТИВИ ПРОФЕСІОНАЛАМ ТА ГОСПОДАРНИКАМ У ВЛАДІ

  1. Шановні,ради справедливості,не можна говорити про закономірну перемогу.Проаналізуйте.Згідно попередніх даних з приблизно 7,3 тис. зареестрованих виборців всього 944 проголосувало “ЗА”,а це всього лише 13%. Тому завоювати довіру ямпільчан ще треба ділами.Чекаємо на термінову зміну тарифів на воду.(передвиборча обіцянка)

    1. А кто вам доктор?Если вы не ходите на выборы.Ну чего тогда плакать?

  2. Бредятина да ещё и какая . Посмотрим . Главное помни что даже если и правильный подсчёт был то ровно столько же голосов тебе не предназначались . Вот так то . И не забудь про обещания . Напомним .

    1. Уже даже белорусы батьку в шею гонят, а у нас агенты фсб мэров расставляют.

  3. Аудит деятеььности старосты Цибульки все равно не проведет.

  4. Технологiя для “закономiрної” перемоги для професiйних шуллеiрiв не така вже й складна. 1) Задурити голови ватосовкам i недоумкам,2)Пiдкуп i махiнацiї при голосуваннi на дому/бабуся приходить на виборчу дiльницю,а їй кажуть йди додому, до вас приїдуть i т.п/ 3)Органiзувати провокацiю у Воздвиженському, щоб голоси рахували до ранку,4)А тим часом прикинути скiльки не вистачає, i Степне -ваш вихiд! Ви вiрите, що в цьому селi стiльки iдiотiв?Я-нi.

  5. В кого не спрошу никто не голосовал за неё, так откуда победа ?? Все не довольны результатом выборов этих госпидарников

  6. Згубили всі соціально-політичні погляди, на гидне життя, не тільки в районі і в Україні також. “Скорбит всё прогресивное, человечество.” Ні одна політична партія і нардеп не підтримали за два останніх років, ГО”Інвалідів Хутір-Михайлівська”. Залишається громадське обговорення і громадській контроль згідно понад 30 тисяч офіційних документів ЗУ України. Будьмо! Боритися- поборемо, Т.Г.Шевченко.

Comments are closed.