Генпрокуратура відмовилася відкрити справу щодо держзради Деркача і Дубінського

Офіс генпрокурора відмовився порушувати кримінальну справу щодо ймовірної державної зради нардепів Андрія Деркача, а також Олександра Дубінського.

Антикорупціонери нагадали, що звернулися до Офісу генпрокурора із заявою про злочин депутатів Деркача та Дубінського на початку жовтня.

Тоді нардепи під час спільної пресконференції заявили про необхідність розслідування нібито міжнародної корупції, пов’язаної із кандидатом у президенти США Джо Байденом й українськими громадськими організаціями. У ЦПК наголосили, що ця інформація не була підтверджена жодними фактами.

Понад те, Дубінський і Деркач ініціювали створення у Верховній Раді Тимчасової слідчої комісії з цього приводу і надіслали листи з дезінформацією високопоставленим чиновникам США.

У ЦПК підкреслили, що “надали цілком конкретні фактичні дані щодо можливого вчинення злочину і Деркачем, і Дубінським” і нагадали, що вони не є органом розслідування, тому не можуть надавати результати прослуховувань і експертиз.  

Антикорупціонери відзначили, що ця ситуація вкотре доводить фейковість скасування депутатської недоторканності, оскільки повноваження для порушення справ щодо депутатів і оголошення їм підозр має виключно генпрокурор.

4 thoughts on “Генпрокуратура відмовилася відкрити справу щодо держзради Деркача і Дубінського

  1. Жуткая парочка. Олигарх, выдающий себя за радетеля народного и матюкливый мошенник, выдающий себя за журналиста.

      1. а что вы критикуете? если и он то может он работает не ради детей а за зарплату, впрочем как и все полицаи

Comments are closed.