Став відомий розклад сил у новообраних радах Ямполя та Свеси

Оперативну інформацію оприлюднив голова Ямпільської районної державної адміністрації Сергій Дворник  

«За оперативними даними до Ямпільської та Свеської селищної ради Шосткинського району обрано по 22 депутати. В Ямпільській селищній раді 12 депутатів обано від політичної партії “Наш край”, 3 від ” Слуги народу”, 3 від “За майбутнє”, 1 від “Батьківщини” та 3 самовисуванці.

В свеській громаді обрано 7депутатів від партії “За майбутнє”, 7 від партії “Наш край”, 4 самовисуванці, 3 від “Батькіщини” та 1 від “Слуги народу”. Таким є вибір жителів Ямпільської та Свеської громад», – написав очільник району.

Офіційні дані про результати голосування в Ямпільській, Свеській та Дружбівській ОТГ будуть опубліковані у суботньому номері районної газети.

4 thoughts on “Став відомий розклад сил у новообраних радах Ямполя та Свеси

  1. Це ще було відомо 26 жовтня, а на сайті ЦВК опубліковано 3 листопада
    Як тільки тяжко буде голові.)

  2. ОЧЕНЬ, ОЧЕНЬ. жаль. Хотелось бы что бы хоть один депутат от нашего Ямполя был действительно деятельный. Виктор Николаевич Хохлов,к ВАМ обращаюсь, Вы действительно сможете полноценно работать? Или подачка пересилила? Без обид, какого ….. надо было переться….. Сколько ВАМ не хватает….. мы бы ЯМПОЛЬЧАНЕ скинулись бы. Только не иди туда. Пусть молодые, деятельные люди работают. Пройдет пол года у ворот ВАШЕГО дома спросим, что ТЫ смог сделать для нашего поселка.

Comments are closed.