Шановні голови рад — Харитонов Є. І., Киркач С. М., Губар О. К., та депутати, які обрані на перших місцевих виборах 25 жовтня 2020 року до Дружбівської міської, Свеської та Ямпільської селищних рад!

Мешканці територій  ваших громад обрали вас головами та депутатами міської та селищних рад. На вас поклали відповідальність за функціонування та розвиток відповідних територій. Люди повірили у вас, дали кредит довіри та поклали надію на покращення свого життя.

Мені дуже хотілося б вірити у те, що ви розділяєте і реально оцінюєте свої сили у здатності організувати роботу депутатів, апарату управління, забезпечити на більш високому рівні співпрацю з територіальними органами нинішнього Ямпільського району та, в майбутньому, Шосткинського району.

На сьогодні Ямпільська районна державна адміністрація забезпечує функціонування закладів освіти, охорони здоров’я, соціального захисту, культури та спорту в частині виплат заробітної плати, забезпечення оплати комунальних послуг, виплати субсидій, пільг, різних видів допомоги та інших соціальних гарантій для населення, виконання різних державних та місцевих програм, забезпечення виконання районного та зведеного бюджету.

Станом на 01.10.2020 районний бюджет виконано на 106,3%, зведений- на 107,9%; станом на 01.11.2020 районний бюджет виконано на101,3 %, зведений – на 104,5%. За останні пів року ми змогли забезпечити фінансування початкового етапу ремонту Ямпільської районної станції юних натуралістів у сумі 610,4 тис. гривень, ремонту санітарних приміщень Свеської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №2 «ліцей» у сумі 394,3 тис. гривень, придбання стоматологічного обладнання та іншого медичного обладнання  у сумі 520,0 тис. гривень для комунального некомерційного підприємства «Ямпільська центральна районна лікарня», а також  покращити матеріально-технічні бази інших закладів Ямпільщини. Нам вдалося забезпечити функціонування всіх об’єктів соціальної сфери району.

Шановні колеги! У відповідності зі статтею 5 Конституції України, народ є джерелом влади. Народ своїм рішенням висловив вам підтримку і поклав на вас всю відповідальність за функціонування і збереження об’єктів соціального, освітнього, медичного, спортивного та культурного призначення, усіх сфер життєдіяльності території нинішнього Ямпільського району!

Представляти інтереси мешканців громад – це велика відповідальність. Перед вами, шановні голови та депутати територіальних громад, стоять важливі завдання: забезпечити розвиток території, зростання добробуту кожного жителя та організувати надання послуг нової якості. До кінця 2020 року Ямпільська районна державна адміністрація в межах своїх повноважень забезпечує фінансування всіх закладів та установ, а з 1 січня 2021 року ці обов’язки покладуться на вас. Вітаючи вас із перемогою на місцевих виборах, звертаю вашу увагу на рівень відповідальності, яка постала перед Вами. Щиро бажаю вам розуміння й підтримки громадян у всіх ваших починаннях, удачі у виконанні ваших політичних завдань, програм та обіцянок.

З повагою, голова Ямпільської районної державної адміністрації Сергій ДВОРНИК

2 thoughts on “Голова райдержадміністрації звернувся до новообраних голів громад

  1. йому залишилось тільки звертатись і щось там забезпечувати, в першу чергу свої кишені

Comments are closed.