Що таке електронна автоцивілка

Напевно, немає такої людини, яка би не бажала заощадити власні кошти. І водіїв це також стосується. І це не дивно, бо утримувати автівку або мотоцикл досить дорого. Тому вважаємо, що кожному водієві буде цікаво, як заощадити на страхуванні та оформити автоцивілку (поліс ОСЦПВ) максимально дешево та просто.

Почнемо з того, що нагадаємо про електронне страхування, яке діє з 2019 року. Саме з цього року можна використовувати електронні поліси ОСЦПВ без додаткового друку примірників страхування. Як це працює?

Автоцивілку можна оформити онлайн. Це буде електронний поліс, який ви можете завантажити на свій телефон або планшет, та показати страховку безпосередньо з екрану. Електронний поліс є повністю чинним навіть у цифровому форматі, без паперового полісу. Але якщо ви віддаєте перевагу користуванню паперовими  документами, то звісно ж можете друкувати поліс автоцивілки необхідну кількість раз.

Як оформити автоцивілку онлайн

Електронний поліс ОСЦПВ можна оформити онлайн, на офіційних сайтах страхових компаній або за допомогою агрегатора цін. Оформлюючи страховку онлайн дуже зручно та просто можно порівняти пропозиції від різних страхових компаній та знайти поліс, що відповідають вашим вимогам щодо опцій та вартості. Але уважно вносьте свої дані під час оформлення. Помилки, звісно, можна виправити, але нащо вам витрачати свій час?

Переваги електронного поліса ОСЦПВ

Електронний поліс ОСЦПВ має багато переваг у порівнянні з класичним паперовим варіантом страхування. 

  1. Вартість. Електронна автоцивілка завжди коштує приблизно на 10% дешевше, ніж паперовий бланк. Незалежно від франшизи, вибраних опцій та страхової компанії.
  2. Зручність оформлення. Оформити автоцивілку онлайн ви можете будь-якої миті, вдома або ні, з телефону, компьютеру або планшету. Місце та пристрій не має ніякого значення. Головне, щоб у вас був доступ в інтернет. Це дуже економить час, та оформлення займає лише 5-10 хвилин.
  3. Зручність використання. Ви можете завантажити поліс у телефон та так він завжди буде поряд з вами. Ви не забудете страховку вдома та не отримаєте за це штраф. А якщо бажаєте, то можете роздрукувати поліс у будь-який час.
  4. Надійність. Електронний поліс ОСЦПВ неможливо підробити. 
  5. Довговічність. Електронний поліс автоцивілки неможливо втратити, загубити або пошкодити.