В Дружбі провели онлайн-презентацію військово-історичного музею

Сьогодні ми розпочинаємо онлайн презентацію нашого музею. Ідея створення музею та значний особистий внесок належать родині Герасименків Миколі та Олені. Допомагали та брали активну участь в реалізації цього проєкту Міська рада нашої громади, колектив школи, небайдужі громадяни нашого міста.

Про це на своїй сторінці в Фейсбук написала Тамара Високос

Головна мета створення військово-історичного музею – вшанувати пам’ять, мужність, героїзм творців, захисників незалежності України, починаючи від князя Святослава Хороброго до теперішніх воїнів російсько-української війни. Тільки знаючи правдиву історію своєї країни, можна виростити патріотичну достойну зміну. Наші діти повинні виховуватися на прикладах кращих синів України, в тому числі й наших земляків.

Окрім фотографій, які можна побачити на стендах, представлені також українські однострої, залишки зброї, особисті речі учасників сучасної російсько-української війни. Переважна більшість експонатів привезена безпосередньо з поля бою.

Після закінчення карантину, ми обов’язково запросимо всіх бажаючих на офіційне відкриття екскурсій безпосередньо в музеї.