Водії скаржаться на ділянку дороги Ямпіль-Свеса, яка проходить районним центром

Дорожнє покриття на початку автомобільної дороги Ямпіль-Свеса-Орлівка-Марчихина Буда-Княжичи перебуває у вкрай незадовільному стані

Мова йде про її ділянку від перехрестя з дорогою Береза-Ямпіль-С.Буда (в районі каплички) і до пам’ятного знаку воїну-афганцю Сергію Ошомку на виїзді з селища. Дорожнє покриття у цьому місці пошкоджене настільки, що численні ями не можна об’їхати без шкоди для транспортного засобу. Це при тому, що рух транспорту у цьому місці надзвичайно інтенсивний, адже саме  там  розташована автозаправна станція, місцева пожежна частина та дитячий садок.  

Водії обурюються тим, що в цьому місці вже багато років не проводили навіть ямкового ремонту, у той же час, як зі сторони селища Свеса четвертий рік проводиться капітальний ремонт цієї автодороги.  

«Виникає багато питань, чому ремонт розпочали саме зі сторони Свеси, а не районного центру. А навіть якщо і так то, чому після ремонту найгірших ділянок дороги зі сторони Свеси, дорожні служби не взялись за ремонт цієї вкрай аварійної ділянки, де щодня розбивають свої автомобілі жителі Ямполя», – говорять автомобілісти.

Звичайно, свій вклад у стан дороги робить і одне з місцевих лісогосподарських підприємств, що розташоване поруч і щодня приймає переповнені вантажівки.  Але це далеко не привід не проводити в цьому місці ремонтні роботи.

Нагадаємо, в цьому році за кошти Державного дорожнього фонду була відремонтована ділянка дороги Ямпіль-Свеса-Орлівка-Марчихина Буда-Княжичи від знаку «Свеса» до центру села Орлівка, на ділянці від Орлівки до Ямполя був проведений ямковий ремонт, а ділянка цієї дороги по смт Ямпіль залишилась без жодної уваги дорожніх служб.

8 thoughts on “Водії скаржаться на ділянку дороги Ямпіль-Свеса, яка проходить районним центром

  1. Ямполь уже не районный центр, а такой же поселок как и Орловка. Придется смириться и с дорогами

    1. Ти адекватни, що значить “смириться с такими дорогами”? Ти з усім смірятися будешь,терпіла? Сміряйся тоді в іншому районі, боже,чого вони такі, а?

  2. Парадокс ситуации ещё и в том, что по этой дороге на работу в Ямполь ездила бывшая глава районной администрации, которая живёт в Свессе. А теперь по этой дороге будет ездить новоизбранный мер Свессы, который проживает в Ямполе.

  3. Как будто у кого-то болит сердце за Ямполь. Всем пох. Адекватная молодежь это давно поняла, собрала вещички и свалили отсюда, остались пенсионеры и браконьеры. Население всего Ямпольского района менша чем в в багатоквартирном доме любого из городов. Можно днём пройтись от начала села и до конца и не встретить не обного человека. Для кого дорогу делать?

Comments are closed.