В Уску прикрашають і другу автобусну зупинку

Нещодавно мешканців Ямпільщини вразила автобусна зупинка в с. Усок, яку місцеві мешканці оформили в національному стилі, а нещодавно таким же чином почали розмальовувати і другу зупинку села.

Обидві автобусні зупинки відтепер виглядають надзвичайно привабливо і радують око, як автомобілістів, що проїжджають дорогою Шостка-Ямпіль, так і самих мешканців села.

Нагадаємо, цього літа в рамках ремонту дороги Шостка-Ямпіль були замінені або відремонтовані автобусні зупинки вздовж цієї дороги.

5 thoughts on “В Уску прикрашають і другу автобусну зупинку

  1. А у нас в Ямполі діє центр дитячої і юнацької творчості, є гурток з малювання, діти виграють різні конкурси. А автобусні зупинки на околицях Ямполя ніхто не може розмалювати. Усковці- ви молодці!

  2. На даний час на автомобільній дорозі Т-19-12 Шостка – Ямпіль ведуться роботи з забезпечення безпеки дорожнього руху. Але при встановлення дорожніх знаків назва населеного пункту села Усок нанесена на синьому фоні та не встановлено знак пішохідного переходу, що не передбачає зниження швидкості руху автотранспорту в межах населеного пункту.
    Село Усок розділене дорогою Шостка-Ямпіль Т 19-12 на дві частини, вулиці Заярнівська, Шевченка, Зарічна знаходяться за автомобільною дорогою.
    В зв’язку з цим виникає небезпека при перетині дороги людьми, що йдуть до магазину або до іншої частини села.

    1. Знаки ставят, не просто какие захотят, есть утвержденыый и согласованный проект со всеми причастными службами, есть ли подпись усковского головы на листе согласования вот вопрос, если его обошли это другой вопрос, но то, что есть проблема перехода граждан так это точно!

Comments are closed.