Ямпільчани просять спростити процедуру заміни ламп у вуличних ліхтарях

Для того, щоб сповістити селищну ради про перегорілу лампу у вуличному ліхтарі, зараз необхідно особисто відвідати цей орган місцевого самоврядування і написати заяву. Люди переконані, що цю процедуру можна максимально спростити за допомогою сучасних технологій.

За вікном кінець листопада і ямпільчани вже звикли до постійного скорочення світлового дня. У цей період особливої актуальності набуває питання вуличного освітлення населеного пункту, адже людям доводиться повертатись з роботи у сутінках, а це не зручно і, навіть, небезпечно, якщо на вулиці не працює ліхтар.  

За останні п’ять років селищній владі вдалось максимально освітити населений пункт, вуличні ліхтарі з’явились не лише в центрі, а і, навіть, у найвіддаленіших частинах селища: Красному Куті, Клину, Рудні, Сарановому хуторі і цей список можна довго продовжувати. Погано освітленими залишаються тільки місця, де немає стовпів ліній електропередач.

Та все ж мешканцям Ямполя час від часу доводиться стикатися з проблемою відсутністю освітлення навіть на тих вулицях, де була відновлена мережа вуличного освітлення. Причина банальна – лампочки у ліхтарях випрацьовують свій ресурс і виходять з ладу, у нашому великому селищі таких випадків за місяць нараховується десятки. Що робити у такому випадку знають далеко не всі.

-Коли біля мого дому перегорів ліхтар, то я кілька місяці чекала на його відновлення і лише потім мені розповіли, що потрібно писати заяву до селищної ради, – розповідає ямпільчанка Валентина. –Чесно кажучи, я була переконана, що цим питанням мали займатися комунальні служби, РЕС, чи депутати селищної ради. Тож, була здивована, коли дізналась, що про такі випадки потрібно повідомляти та ще й писати заяву.

Ямпільчанка зазначає, що відвідати селищну раду для неї є проблемою, адже вона працює в іншій частині селища і для такого відвідування їй доведеться відпрошуватись з роботи.

-Невже у наш час інтернету не можна якось спростити цей процес?, – дивується жінка. –Я хотіла б звернутись вже до нового керівництва селища з проханням приймати відповідні заяви через сайт селищної ради, а для пенсіонерів – в телефонному режимі. Це невелика зміна точно покращить життя людям.

5 thoughts on “Ямпільчани просять спростити процедуру заміни ламп у вуличних ліхтарях

  1. Я, і мешканці моєї вулиці теж просять вас ,щодо заміни лампочок у вуличному освітленні, приймати в телефонному режимі,і щоб люди не чекали заміни лампочок по пів року, як у нас уже таке було.

  2. та вроде как можно позвонить или написать. Я так делал. про заяву не слышал. Есть сайт сильрады, там все данные. Просто что мало кто догадается самому звонить, и будут потом люди ждать по полгода. Странно конечно, что без оповещения людей это не работает, почему нет никакого способа видеть перегоревшие узлы удаленно?

  3. та на сайте поссовета в инете давно уже можно оставить заявку о перегоревших лампочках .Мы так делали . Заявку приняли лампочку поменяли .

    1. Є такий електронний сервіс “Відкрите місто”. Там дуже зручно залишати заявки на заміну лампочок, люків тощо. Працює дуже просто: вибираєте місто, яка проблема, описуєте, додаєте адресу, навіть фото можна вставити. До цього сервісу підключено близько 80 міст. Єдина проблема, що Ямполя там немає. Я дуже прошу нових депутатів ОТГ, які читають це повідомлення, підняти питання підключення Ямполя до сервісу “Відкрите місто”. Ось посилання на цей ресурс: https://youtu.be/Zn-Y-iqsPMI

Comments are closed.