Про це інформує офіційний сайт міської ради

“27 листопада 2020 року свою установчу сесію провела Дружбівська міська рада за участі новообраних голови та депутатів міської ради, керівників установ, організацій громади.

Розпочав установчу сесію голова територіальної виборчої комісії, який оголосив результати виборів міського голови та депутатів. Депутатський корпус  Дружбівської ОТГ склав 22 депутати.

Відбулася і присяга обраного голови  ОТГ – Євгена Харитонова та всіх депутатів ради. Проголосивши присягу, голова Дружбівської ОТГ подякував за висловлену довіру та закликав депутатський корпус працювати на благо громади. З таким позитивним настроєм розпочалася робота установчої сесії на якій обрали секретаря ради  та призначили старост. За пропозицією міського голови та результатами таємного голосування секретарем ради одноголосно обрано депутата  Родоман Інну, а старосту по селу Чуйківка – Олега Чернова, а по селу Дорошівка – Сергія Власова. Потому новообрані депутати перейшли до розгляду інших питань порядку денного сесії, а саме: утворення постійних комісій ради, затвердження Положення про постійні комісії та положення про старосту та інші”, – зазначається у повідомленні.