Першим рішенням новообраної Ямпільської селищної ради стало рішення про преміювання селищного голови (+ відео)

Сьогодні в Будинку рад відбулась перша сесія новообраної Ямпільської селищної ради

Голова Ямпільської селищної виборчої комісії Ніна Баннік оголосила результати виборів і вручила новообраним депутатам посвідчення. Після цього голова комісії оголосила Ямпільським селищним головою Ольгу Губар, яка отримала більшість голосів ямпільчан на жовтневих виборах.

Далі керівництво установчою сесією перейшло до рук Ольги Губар, яка поставила першим питанням на голосування проект рішення про свою оплату праці. Окрім посадового окладу, виплат за ранг державного службовця, надбавки за високі досягнення, селищний голова запропонувала виплачувати премію у розмірі 100% до посадового окладу.

Представники новоствореної депутатської групи «Наш дім – Ямпіль» запропонували селищному голові відмовитись від премії, яка встановлюється на весь період її повноважень. Натомість запропонували розглядати питання заохочення селищного голови щомісячно за результатами її роботи.

«Ми переконані, що премія не повинна бути регулярною частиною заробітної плати, це має бути винагорода за певні досягнення. Якщо протягом місяця Ви зможете довести свою ефективність, наприклад, відремонтувати дорогу, чи зробити іншу корисну справу, то ми не проти преміювання, якщо ж протягом місяця в селищі не буде робитись нічого, то про жодне преміювання мови йти не буде», – зазначив голова депутатської групи Олександр Соломко.

Ольга Губар виступ проігнорувала і поставила питання про преміювання на голосування. 18 депутатів проголосували «за», проти проголосували троє (Соломко О. Гарбузов О. Доценко Р.), сама Ольга Губар утрималась. Цього виявилось достатньо для прийняття рішення.

47 thoughts on “Першим рішенням новообраної Ямпільської селищної ради стало рішення про преміювання селищного голови (+ відео)

 1. Умереть – не встать. Про “добробут громади” она пришла переживать…. И как вообще можно было поддержать это решение.

 2. Я в шокееее,как можно иметь столько хамства,наглости….о чем можно дальше говорить ?????Я много лет назад уехала в другой город,но такого не встречала,как можно смотреть каждый день в глаза людям,которые тебя выбрали?Если первым делом сказать мне нужны деньги и премия,а так не сработаемся. Я очень сочувствую жителям последующие 5 лет ,и так Ямполь забывается благодаря таким людям,но я все же верю в настойчивость ,искренность своих целей,упрямства в работе (Соломко О. Гарбузов О. Доценко Р.),которые реально работают,креативят,чтобы их услышали,они достучались своим трудом, и Ямполь стал маленьким поселком для примера,для инвестиций!

  1. Як варіант, можна зібрати підписи ямпільчан і відкликати депутатів, висловивши їм недовіру.

 3. А как они гордятся своим депутатством, а на самом деле БАРАНЫ, которыми легко манипулирует Губарь. Надо было муженька первым замом…

  1. Щиро дякую тим ямпільчанам, які полінилися в жовтні підняти свої дупи з дивану й піти на вибори! За що боролися – на те й напоролися! Результат наступних п’яти років роботи очевидний. Соромно й прикро, що за цей час втратимо надбання попередників, будемо деградувати, друзі!

 4. Я,как и многие прочитав эту статью, в шоке!Может для начала нужно показать хоть какой-то результат своей работы,а потом уже говорить о премировании???

 5. СОРОМ,!!!!!!!!!!!!!!!! Мабуть треба Ямпільчанам скинутись хоч хто скільки може, щоб вдосталь було голові Губар. СОРОМ!!!!! А як руки високо тягнуть депутати. Треба щоб голова склала свій план роботи на кожен місяць і щомісяця звітуала перед громадою. І пояснить людям, що таке премія і за що її надають. Не соромно, Ольго константинівно?????????????????

 6. ужас и кошмар!!! как так можно?! премию?????????за что?????????????что сделано???поддерживаю молодых ребят, которые не поддержали предложение о премировании так называемой главы!

 7. Проглянув декларацію минулої селищного голови за 2019рік, вона отримала заробітню плату 270513 грн за рік. Поділимо цю суму на 12 місяців – отримали 22543 грн за місяць. Тепер рахуйте скільки буде отримувати нова селищна голова зі 100% премією

 8. Эта декларация, которую она подала в 2019 году за 2018 год, в декларации за 2019 год – зарплата 325 тысяч гривен. Почти по 30 тысяч в месяц

 9. Скотиняки! Невже хтось сумнівався, що деркачівські посіпаки, які завдяки його грошам посіли посади, будуть тепер відробляти вкладені у них гроші?

 10. Какой ужас. Крах всему. Ну что ж сами избирали. Получите. Очень обидно, что ничего так и не поменялось и судя из всего будет только хуже.

 11. Шановні без емоцій.Тільки цифри. Із 7261 виборців Ямпільської ОТГ тільки 944 проголосувало за нинішнього голову ОТГ, а це всього 13% від загальної кількості виборців. І більшість голосів дали сільські поселення.Підсумок- треба ходити на вибори,а не надіятись на” дядю”Виходячи із популістичних гасел, одним із перших рішень повинен бути перегляд тарифів на воду. Чекаємо!

   1. Не смішіть.Виконавчий комітет формує під себе голова і формально затверджує сесія ради ( своя ручна)

    1. Навіть якщо і так, ви вірите в те, що Сахошко, собі в мінус, погодиться на зниження тарифів? Та він просто перестане надавати ці послуги і залишемося ні з чим. Сумніваюся, що в голови є переконливі аргументи для нього….

     1. Сахошко зрозуміло не погодиться втрачати кошти,але він арендує транспорт і приміщення нашої з вами власності.Я не знаю на скільки років з ним підписано договір аренди і спосіб розірвання договору.Вихід у створенні свого комунального господарства,але з жорстким контролем з боку громади через небайдужих депутатів(таких ось молодих незаангажованих)

 12. Я в шоке , разогнать всех палками кто руки поднял чтоб не гастролировать не лечить не хотелось ,обнаглели уже совсем , какая премия ???? Сначала нужно показать результат работы , причём всех кто руки поднял

 13. Граждане правдорубы! Пишите под своими именами комменты! Не 30 годы! F нет – хлебайте мовча говно и дальше! Гавкать из подворотни не по людски! Идить у хор! Пес сказав!

 14. Трійка опозиціонерів ви кращі за будь якої деркачівської шавки під керуванням новостарої.

 15. Згідно чинного законодавства дві виборні особи,а саме голова та секретар ради мають право протягом 6 місяців отримувати середньомісячний заробіток до моменту працевлаштування. А це Ямпільськас/р,Антонівська с/р,Шатрищенська С\р,Білицька с/р,Усоцька с/р,Паліївська с/р,Воздвиженська с/р, степненська с/р.Візьмемо по мінімуму ( 10тис. грн. х16 чол.=160 тис.грн. кожного місяця) 160 тис.грн. кожного місяця з бюджету Ямпільської ОТГ до моменту працевлаштування зазначених осіб.По факту сума значно більша.Шановні депутати оприлюдніть дану інформацію.

 16. Не плохое начало.По моему все знают, что премией поощряют за результаты работы, какие то достижения, а не за то, что просто ходишь на работу и за это получаешь 100% премии. Не красиво получается.А почему бы не дать премию педагогам хотя бы 2 раза в год – к профессиональному празднику и 8 марта, так как там 90% женщин и они тоже каждый день ходят на работу.

 17. Ясно одно – наши люди снова наступили на те же грабли. Ну вот скажите, кто в своем уме будет который год выбирать Деркача депутатом, а потом и еще его ставленницу – главой ОТГ ? Интересно, хоть раз кто-то из вас интересовался, как часто Деркач посещает заседания в ВР ? Он один из самых ярых прогульщиков, то есть он почти не представляет ваши интересы перед законом.
  Просто знайте, что приблизительно 50 % ваших доходов, если они официальные, идут на их премии и зарплаты

  1. Что вы все теперь возмущаетесь,на выборы надо было идти…Теперь уже поздно.Теперь терпит.

 18. А мені не шкода!Так вам і треба!Ще до виборів дуже багато негативних коментарів було про цю деркачківську шавку губарь! І за неї голосуєте?Вона зі своїм крадієм муженьком покладуть в кишеню 100 тис в міс,а ви стійте в чергах за соціальними допомогами і ліверкою.Продовжуйте гнути спини перед ними і на огородах!Всім,кто голосував за неї,я плюю вам в очі

 19. А я не дивуюсь.Тупість ямпільчан,відсутність адекватного мислення веде до знищення і до зубожиння…

 20. Не буду о премии .Но почему выступающий, на заданный вопрос о зарплате, ничего вразумительного не ответила. Какая зарплата со всеми накрутками будет. За какую сумму так рьяно тянули руки наши депутаты. Вот и думайте избиратели, какой из ихнего депутатства будет толк? Им всё равно за что голосовать, главно вовремя поднять руку. А вы хотите изменений в лучшую сторону.ПОЗОР.

 21. оклад =11500
  ранг =700
  выслуга 25% = 3050
  интенсивность 50 %= 7625
  премия 100% = 15250
  Всего 38125

 22. Все логічно. Ось побачите більшість депутатів отримають керівні посади в апараті ради. Правда треба пройти конкурс,але це формальність в період карантину.Ось чому піднімають руки без обговорення. Їсти хочеться всім.

 23. 18 прихлебателей , теперь буду знать что в магазин “ника” бытовой химии,с принципа не стоит заходить

  1. Поддерживаю на все сто!!! Возле своего магазина порядок навести. Некуда ступить – сплошной лёд. В качестве депутата сам в своих глазах вырос до небес. Вон как руку тянет – выше всех.

 24. Ну и чем отличается Ольга Губарь от своего мужа-взяточника?????НИЧЕМ. Обоим все мало денег.

 25. Хорошо, что с самого начала существования новой ОТГ показали свои интересы и алчная голова и беспринципные ,ручные депутаты. Нет никаких иллюзий, все предельно понятно. Оставь надежду здесь живущий.

 26. А почему не написали , что там были и другие вопросы , которые поднимали? А написали только то , кому ” выгодно” было сразу вынести это все. Были же подняты и другие темы . Видно , кто-то так и не нашёл своё место в депутатах. Обижен. Вот и выкладывает то , что ему выгодно.

 27. Навiщо 38 125? Достатньо i 8125.Нiкуди б не дiлась.Що вона вмiє робити? Де коментарi депутатiв з поясненнями своiх дiй?

 28. https://wiki.legalaid.gov.ua, набрати в пошуку “Преміювання працівників: поняття, види, порядок”.
  Ось тут чітко пояснюється, що таке премія і в яких випадках надається.
  Я так розумію, якщо людина щойно вступила в свої обов’язки, то має пройти певний час, щоби робити висновки, чи заслуговує та людина на якусь винагороду чи заохочення за свою діяльність на основі результатів про цю діяльність?

 29. Хотелось бы напомнить, что премию вручают по результатам работы.

Comments are closed.