У Ямпільського селищного голови будуть два немісцеві заступники

Найбільш резонансними рішеннями першої сесії Ямпільської селищної ради стали кадрові призначення.

Як і прогнозувалось, партія «Наш край», яка в селищній раді отримала більшість депутатських мандатів, намагалась просунити на оплачувані посади своїх представників. Проте, відверто здивувало те, що більшість з них не були навіть мешканцями Ямпільської ОТГ.

Спочатку депутати таємним голосуванням обрали секретаря Ямпільської селищної ради, ним стала Світлана Чудеса, яка до сьогоднішнього дня очолювала один з відділів Ямпільської районної державної адміністрації.

На посаду першого заступника Ольга Губар запропонувала кандидатуру Сергія Кузьменка, який на даний час працює Княжицьким селищним головою. На посаду ж заступника голови була запропонована кандидатура Оксани Скварцової з м. Дружба, яка зараз працює в виконавчому апараті Ямпільської районної ради.

На питання представників депутатської групи «Наш дім – Ямпіль», чи корисно буде для ямпільчан те, що посади заступників селищного голови займуть немісцеві фахівці, Ольга Губар відповіла «так».

В результаті голосування запропоновані кандидатури підтримали 19 депутатів, утримались лише депутати від групи «Наш дім – Ямпіль».

5 thoughts on “У Ямпільського селищного голови будуть два немісцеві заступники

  1. Я так понимаю, только несколько человек чем-то интересуются??все остальные просто тянут свои ручонки??кто эти люди,новые “заступники”?бред полный!

  2. Як, по мені, то краще, якщо б залишилася секретарем Тетяна Миколаївна.Молода,завжди усміхнена, дуже привітна. Має досвід роботи.

    1. НЕЕЕЕ. Ей хватит. ЕЕ время прошло !!! Пускай улыбается в другом месте!

  3. Цікаво, який це досвід у О.Скварцової, сидіти в раді і нічогісенько не робити. Не доремно її не взяли до Дружбівської ОТГ, хоча вона так пороги обивала. А в Ямполі подруга по “безделию” підібрала.

  4. А я пропоную раз на дві місяі проводити збори загальноселищні. І задавати нагальні питання і їх вирішення. І щоб люди знали про кожну копійку.

Comments are closed.