У Шостці обрали голову райради від “Нашого краю” і заступника від ОПЗЖ

Сьогодні, 8 грудня, відбулася перша сесія Шосткинської ради VIII скликання. На сесійне засідання зібралося 39 депутатів з 42. Нагадаємо, до новоутвореного Шосткинського району ввійшли вже колишні Глухівський, Ямпільський, С.-Будський та власне Шосткинський райони. На сесії вирішували організаційні питання. Для початку заст. голови Шосткинської ТВК Антоніна Синяговська представила всіх новообраних депутатів. Народним обранцям урочисто вручили тимчасові посвідчення.

Про це інформує Шостка.INFO

На сесії були присутні голова Шосткинської ОТГ Микола Нога, обласні депутати Валентин Добров, Володимир Пилипейко, Олексій Романько, а також  т.в.о. голови Шосткинської РДА Ігор Волинець.

Ключовим питанням порядку денного було обрання нового голови районної ради. Політична партія «Наш край» на цю посаду висунула Вікторію Сокол. Її кандидатура була єдиною. Шляхом таємного голосування 24 депутати віддали свій голос за Вікторію Сокол. Її заступницею обрали Ірину Шарамко (політична партія «Опозиційна платформа – За життя»), відому в Шостці кондитерку. Депутати від політсил «Європейська солідарність» та «За майбутнє» брати участь у голосуванні відмовилися.

У своєму зверненні до колег нова голова районної ради подякувала за довіру та налаштувала їх на взаємодію:

Ми повинні навчитися працювати у новому форматі, слухати і чути один одного, бо ми всі вихідці з одного великого району. Вважаю, що основним пріоритетом депутатського корпусу 8 скликання є людина… Я не обіцяю неземних благ, я розумію, що важко працювати у часи змін, але я гарантую добросовісність, чесність і порядність.

Довідка: Вікторія Сокол останній рік працювала у Шосткинській міській раді. До цього з березня 2017 р. по червень 2019 р. була головою Глухівської РДА. Цьому передувала 9-ти річна робота від спеціаліста до заступника голови Глухівської РДА. Має доньку. За освітою педагог. Вікторії Миколаївні 37 років.