Депутати від новоствореної групи «Наш дім Ямпіль» домоглись прийняття трьох депутатських запитів до селищного голови

У них були озвучена частина проблем, з якими до них звертались мешканці населеного пункту.

Перший запит стосувався облаштування неофіційного залізничного переходу між вулицями Червоний Кут та Єгорівська на північно-східній околиці Ямполя. Перехід, яким кожен день користується сотні людей небезпечний і необлаштований, там немає освітлення, а підходи до нього всипані величезним камінням, об яке легко спіткнутись.

Так, як сам перехід знаходиться у власності ПАТ «Укрзалізниця», депутати вимагали від селищного голови облаштувати підходи до нього і продовжити до нього вуличну мережу освітлення. Цей запит депутати підтримали одноголосно.

Був підтриманий і другий запит стосовно проблем  мешканців села Івотка, які вже п’ять років домагаються влаштування щебеневого покриття на їх ґрунтовій дорозі. Так, як вулиця знаходиться недалеко від річки, дорога там весною перетворюється на суцільне болото. Крім того, було озвучене побажання мешканців встановити ліхтар над вуличним колодязем.

Третій запит стосувався освітлення населеного пункту. Люди звертались з приводу відсутності вуличного освітлення на ділянці між Фондом соціального страхування та колишнім гуртожитком ЯМЗ. Було вчергове піднято питання необхідності освітлення вулиць Ботанічна (одноповерхова забудова біля районної станції юннатів), Заводська, Незалежна, території Ямпільської ЦРЛ та обох шкіл населеного пункту.

3 thoughts on “Перед селищним головою підняли проблеми населеного пункту

  1. А почему вопрос дороги и освещения возле больницы не подняп депутат-главрач Бойчунь. Или квартиру за бютжетные деньги приватизировал и больше ничего уже и не надо ….

  2. А те,що жодна з доріг по селищу не чищена, ходити неможливо (ах да ,притрушена піском), господарники…

    1. Де притрушена піском? Вздовж Спасо-Преображенської йти неможливо, добре хоч новий тротуар, то не так слизько, через міст Петушок взагалі не пройти, дорогою люди обходять, і депутати, доречі, також.

Comments are closed.