Маленькі свесяни долучились до акції «Нагодуй птахів взимку»

В рамках загальнодержавної акції «Нагодуй птахів взимку», організованої Державним агентством лісових ресурсів України та Cумським обласним управлінням лісового та мисливського господарства з 8 грудня 2020 року у області проходить загальнодержавна акція «Нагодуй птахів взимку».

Про це інформує Свеський лісгосп

Метою зазначеної акції є допомога птахам, а саме розміщення годівничок у паркових зонах та скверах міст, населених пунктів, на територіях шкіл, дитячих садочків тощо.

Проведення Акції не лише допоможе птахам, а й сприятиме підвищенню екологічної свідомості населення. Лісівники Свеського лісгоспу також долучились до цієї акції, і з 8 по 10 грудня разом з учнівською молоддю, учнями шкільних лісництв «Полісся» та «Крокус», а також з маленькими діточками з дитячого садочку «Берізка» розвішали годівнички біля шкіл, парків та скверів смт. Свеса, Не забули лісівники і про свої садиби. Біля лісництв та контори лісгоспу також виставлені годівниці де протягом зими зможуть пернаті друзі знайти корм і пережити скрутні часи.

Загалом лісівники з своїми помічниками розвішали 20 годівничок.За добру справу пташки віддячать нам гарним співом та захистять наші ліси і сади від шкідників.