Сучасні будинки Україна та Київ

Мрієте про будинок у стилі фахверк? Компанія Кагер – провідний виробник і забудовник на європейському ринку. Ви можете стати власником елітної нерухомості під Києвом, яка відрізняється:

 • нестандартними архітектурними рішеннями;
 • індивідуальністю;
 • особливою елегантністю;
 • незмінно високою якістю.

Будинки від Kager максимально наповнені сонячним світлом. Це сучасні споруди переважно з плоским дахом у стилі хай-тек і панорамним склінням. Якщо ви завжди мріяли насолоджуватися красою природи, жити в комфортабельній віллі за містом, котеджі в містечку New Haven Luxury Village – ваш вибір.

Котеджне містечко розташоване у 15 хвилинах їзди від Києва і має розвинену інфраструктуру всередині і навколо. У безпосередній близькості від селища:

 • магазини і супермаркети;
 • АЗС;
 • кафе і ресторани.

Особливості сучасних фахверкових будинків від Кагер в стилі хай тек під Києвом і регіонах України

Головна відмінна риса вілли у стилі хай-тек від Кагер – стирання кордонів між навколишнім середовищем і будинком, а також ексклюзивний вид і дизайн будівлі. За рахунок наповнення інтер’єру сонячним світлом, створюється відчуття свободи і легкості простору.

Будинки в котеджному містечку зводяться на попередньо підготовлених ділянках у безпосередній близькості від води, в оточенні лісу або на височини. Замовник самостійно обирає ділянку бажаної площі під забудову.

Від моменту замовлення вілли під ключ до здачі проекту проходить не більше 6-8 місяців. Одноповерхові і двоповерхові сучасні будинки збираються з заздалегідь приготовлених на заводах в Словенії комплектів основних конструкцій. Це гарантує не тільки оперативність будівництва будинку, але й також відмінну якість виконання і точність кожної деталі.

Всього за кілька днів фахівці компанії зводять будинок на попередньо підготовленому фундаменті. Повний цикл робіт-від вибору і узгодження проекту будинку до здачі робіт «під ключ» займає не більше півроку.

Сучасні будинки від kagerhouse.com.ua у стилі хай-тек надзвичайно популярні на українському ринку. Популярність заміської нерухомості фахверкового типу під Києвом стрімко зростає. Всьому “виною” плюси такого житла:

 • швидке виробництво;
 • зведення споруди на основі каркаса з клеєного бруса;
 • незмінно висока якість матеріалів;
 • гарантія виробника на кожну споруду;
 • високі показники енергоефективності – мінімальні витрати на утримання вілли за рахунок застосування в багатьох будинках системи «розумний дім», а також використання енергоефективних матеріалів;
 • уважний індивідуальний підхід до проектування і будівництва кожного будинку.

Котедж від Кагер можна сміливо назвати витвором архітектурного мистецтва. Над створенням кожної вілли працює ціла команда фахівців, головна мета яких – створити комфортабельне сучасне житло для замовника, яке максимально відповідає вимогам клієнта.

Готові проекти сучасних будинків і вілл від KagerHouse, доступні для замовлення

Котеджне містечко New Haven Luxury Village під Києвом у селі Лютіж на березі моря

На будівництво будинку за типовими будівельними технологіями йде, в середньому, від 2 до 3 років. Фахверкова технологія будівництва вілл за типовими проектами економить час. Виробник пропонує більше 10 варіантів вілл для будівництва в котеджному містечку New Haven Luxury Village. Ви можете обрати відповідний проект, спільно з архітекторами і дизайнерами доопрацювати один з варіантів або замовити розробку індивідуального проекту вілли.

У будь-якому випадку, результат співпраці з представниками компанії Кагер перевершить усі ваші очікування. Ви отримаєте унікальну можливість вигідно інвестувати кошти в ліквідну нерухомість в передмісті столиці, яку, в разі необхідності, зможете без проблем реалізувати в найкоротші терміни.