Ямпільській громаді передали більш ніж 2,5 тисячі гектар земель державної власності

Депутати селищної ради прийняли у комунальну власність земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, що розташовані в межах території Ямпільської селищної ради

Відповідне рішення було прийнято в середу

Ці земельні ділянки можуть  передаватись в оренду, виставлятись на аукціон, віддаватись людям, – зазначила селищний голова Ольга Губар. -Тільки прохання, доки вони не зареєструються, доки не буде проведена повна процедура, не присилайте людей – ми не зможемо їм нічого надати і сказати. Якщо ви (депутати, – ред.) зараз будете писати лозунги «Біжіть в селищну раду!», ви заблокуєте роботу селищної ради відписками і ми будемо кожному мешканцю писати, що поки ці землі не зареєстровані, ми не можемо рухатись далі. Ми все-рівно будемо повертатися до цього питання у новому році і все це буде адекватно і нормально. Я розумію, що була проблема: багато мешканців звертались по Держгеокадастру і було багато відмов – це проблема всього Ямпільського району. В межах тих площ все-рівно всіх ми не забезпечимо.

Напередодні сесії депутатам розіслали лише сам проект рішення без додатків, у яких вказувались конкретні земельні ділянки, але на сайті Головного управління Держгеокадастру у Сумській області було оприлюднено наказ, у якому є повний перелік державних земель, що перейшли у власність селищної ради. З ним можна ознайомитись за цим посиланням.